0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

AKCJA DOM DLA FUTRZAKA W DZIEŃ DOBRY TVN

Zostaliśmy zaproszeni ponownie do programu Dzień Dobry TVN w celu wzięcia udziału w akcji „dom dla futrzaka” w związku z […]

Zostaliśmy zaproszeni ponownie do programu Dzień Dobry TVN w celu wzięcia udziału w akcji „dom dla futrzaka” w związku z Dniem Bezdomnych Zwierząt obchodzonym 4 kwietnia.

Zostaliśmy poproszeni o wzięcie udziału w czacie, który będzie leciał na żywo na TVN, który też będzie można przeczytać później, oraz do wypowiedzenia się na temat tego jak ułatwić zwierzętom adaptacje w nowym domu po adopcji. W czacie, w którym na żywo odpowiadaliśmy na pytania najczęściej byliśmy pytani o to, jak nauczyć psa chodzić na luźnej smyczy, jak poradzić sobie z psem, który boi się zostawać w domu podczas nieobecności opiekunów, czyli jak poradzić sobie z lękiem separacyjnym psów, jak poradzić sobie z kotem który załatwia się poza kuwetą, oraz jak przygotować psa na przyjście na świat dziecka, czyli nowego członka rodziny. Odpowiedzi na pytania zostały umieszczone na stronie Dzień Dobry TVN.

Jak zwykle atmosfera w Dzień Dobry TVN była pozytywna i bardzo przyjemna. Cała ekipa jest świetnie przeszkolona w celu zapewnienia komfortu zwierzakom zapraszanym do programu. W naszym wystąpieniu wzięła udział Dorota Wellman i Marcin Prokop, jak zwykle pełni humoru i entuzjazmu. Po naszym wystąpieniu zwierzaki, o których się wypowiadaliśmy zostały adoptowane przez fantastycznych ludzi. Cieszymy się, że akcja okazała się skuteczna i czynimy dobro dla zwierząt.

chevron-down