Ela Okońska, Behawiorystka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Prawa i Administracji, z tytułem magistra uzyskanym w 2011 roku. Mijając się z własnym powołaniem, od razu po studiach rozpoczęłam edukację w dziedzinie bliskiej realizacji własnych marzeń.

W 2012 roku zdobyłam dyplom certyfikowanego Petsittera. Z kolejnym rokiem ukończyłam długo wyczekiwany przeze mnie roczny Kurs Dyplomowy na brytyjskiej licencji Centre Of Applied Pet Ethology, dający uprawnienia behawiorysty zwierząt towarzyszących (specjalista terapii zaburzeń zachowania psów i kotów).

Na co dzień współpracuję z instytucją szkoleniową COAPE Polska. Nieustannie zdobywam doświadczenie w obcowaniu ze zwierzętami jako wolontariusz fundacji na Rzecz Ochrony Zwierząt „Szara Przystań”. Dodatkowo współprowadzę program w lokalnej telewizji pt. ”Sposób na cztery łapy”. Program zajmuje się tematyką zwierzęcą oraz porusza problemy bezdomnych zwierząt znajdując im szczęśliwe schronienie.

Stale staram się pogłębiać swoją wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach o tematyce szeroko pojętego behawioru zwierząt.

Więcej szczegółów na:

http://francuskipiesek.pl/

Moją pasją jest również tworzenie ekologicznych produktów dla domowych pupili, takich jak miski. Całokształt działalności jaką prowadzę wynika z entuzjazmu i przywiązania do tego co robię zawodowo oraz prywatnie. Świadczę usługi i oferuję produkty przeznaczone wyłącznie na rynek przyjazny zwierzętom domowym i ich opiekunom.

Psi-ekspert menu