0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

Reportaż o naszym Psim Przedszkolu w TVN

Nasza misja trwa! Chcemy uwrażliwiać i rozkochiwać opiekunów, w ich pupilach. Ten reportaż, to kolejny krok! Nasze Psie […]

Nasza misja trwa! Chcemy uwrażliwiać i rozkochiwać opiekunów, w ich pupilach. Ten reportaż, to kolejny krok!

Nasze Psie Przedszkole doczekało się reportażu, który wyemitowany został w telewizji TVN . Na szkoleniu szczeniaków, odwiedziła nas ekipa TVN-u i bacznie śledzili swobodne zabawy szczeniaczków i to jak radziły sobie z torem przeszkód. Byli obecni na całych zajęciach Psiego Przedszkola, dzięki czemu, nakręcili materiał z nauki komend. Mamy wielką nadzieję, że ten reportaż, przyczyni się do zmiany metod szkolenia psów, nie tylko szczeniaków.

Bardzo często słyszymy o korygowania psów, poprzez przyduszanie, szarpanie, rzucanie psa na plecy, podkopywanie. Takie metody stosuje się w znanych szkołach dla psów, niektórzy samozwańczy behawioryści, również nie stronią od sadystycznych technik. To jest znęcanie się nad zwierzętami!! A jeśli pies przejawia zachowania agresywne (niezależnie od genezy ) to stosuje się na nim jeszcze brutalniejsze praktyki! ️A wszystko przez kompletnie błędne podejście do szkolenia, według którego, pies chce zdominować człowieka, więc trzeba mu pokazać kto tu rządzi! Psy są na takich szkoleniach a, później w domach- maltretowane psychicznie i fizycznie.

Na naszym Psim Przedszkolu, reporterzy byli pod dużym wrażeniem, stopnia wyedukowania psiaków, ich manier, ich kulturalnej komunikacji w stosunku do siebie nawzajem i fantastycznego kontaktu z opiekunami!. Reportaż jest dowodem na to, że da się to uzyskać, łagodnym metodami.

chevron-down