0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Szkolenia grupowe dla psów

Dostępne szkolenia i ceny

Zaprzyjaźnimy się z psami

SZKOLENIA GRUPOWE, które organizujemy cyklicznie, raz w miesiącu, w weekendy i w tygodniu. Szkolenia są rozpisywane z około 1,5 miesięcznym wyprzedzeniem. W grupach jest od 6 do 8 psów (w wyjątkowych sytuacjach do 9). Na każdej grupie jest minimum dwóch trenerów. Każdy pies może przyprowadzić ze sobą kilku opiekunów. 

MINI GRUPY -  Jeśli interesuje Cię praca w mniejszych grupach, zapoznaj się z ofertą szkoleń specjalistycznych, tematycznych i kontynuacyjnych. Tutaj znajdziecie wszystkie informacje

SZKOLENIA INDYWIDUALNE Jeśli przed szkoleniem grupowym chcesz z psem popracować indywidualnie, informacje znajdziesz tutaj:

Aktualne szkolenia grupowe

WYBÓR TEMATYCZNY
Zaznacz co najbardziej pasuje do Twojego psa, a wybierzemy odpowiednią osobę do współpracy:
agresja na spacerze, agresja w domu, problemy podczas nieobecności opiekunów, wychowanie szczeniaka, problemy na smyczy, problemy z przywołaniem, zachowania nerwowe, lękliwość, traumy i fobie, problemy ze zdrowiem, nosework, obedience, rally obedience, fitness, posłuszeństwo, przygotowanie do wystaw, relacje z dziećmi, relacje z kotami, bronienie zasobów (np,jedzenia).
WYBÓR PO DACIE - wybierz odpowiednią dla Ciebie datę

Kalendarz szkoleń grupowych
- Zarezerwuj szkolenie

NAZWA SZKOLENIA

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

OPIS

WIĘCEJ INFORMACJI

REZERWUJ / OPŁAĆ

Najbliższy Dyżur:
27 Października
Godzina 19.30
CENA: 0 zł
Dyżury wliczone są w cenę szkoleń grupowych
-Spotkanie na żywo online z behawiorystką.
-Trwa około jednej godziny. Liczba miejsc jest ograniczona.
- Behawiorystka udziela porad i odpowiada na pytania
Najbliższy Dyżur:
27 Października
Godzina 19.30
CENA: 0 zł
Dyżury wliczone są w cenę szkoleń grupowych
-Spotkanie na żywo online z behawiorystką.
-Trwa około jednej godziny. Liczba miejsc jest ograniczona.
- Behawiorystka udziela porad i odpowiada na pytania
Najbliższy Dyżur:
27 Października
Godzina 19.30
CENA: 0 zł
Dyżury wliczone są w cenę szkoleń grupowych
-Spotkanie na żywo online z behawiorystką.
-Trwa około jednej godziny. Liczba miejsc jest ograniczona.
- Behawiorystka udziela porad i odpowiada na pytania

Szkolenia grupowe
 DLA PSÓW

Z całego serca, zapraszamy do skorzystania z naszych usług :)
SZKOLENIA GRUPOWE dla psów to szkolenia, które organizujemy cyklicznie, raz w miesiącu- w weekendy i w tygodniu. Na zajęciach obecni są minimów dwaj dyplomowani Trenerzy. Szkolenia są rozpisywane z około 1,5 miesięcznym wyprzedzeniem. W grupach jest od 6 do 8 psów (w wyjątkowych sytuacjach do 9). Na każdej grupie jest minimum dwóch trenerów.
Każdy pies może przyprowadzić ze sobą kilku opiekunów.
MINI GRUPY -Jeśli interesuje Cię praca w mniejszych grupach, zapoznaj się z ofertą szkoleń specjalistycznych, tematycznych i kontynuacyjnych. Rekrutacja na te szkolenia się na innej zasadzie. W każdej chwili możesz zgłosić chęć uczestnictwa w interesującym Cię szkoleniu. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość chętnych- wystartujemy z zajęciami! Tutaj znajdziecie wszystkie informacje
SZKOLENIA INDYWIDUALNE Jeśli przed szkoleniem grupowym chcesz z psem popracować indywidualnie, informacje znajdziesz tutaj:

Więcej o kursach

Co zawiera szkolenie grupowe?

 • 8 szkoleń praktycznych w naszej szkole. Każde szkolenie trwa 60 minut.
 • Video - dostęp do wykładów i filmików instruktażowych.
 • Materiały szkoleniowe w formie wydrukowanej książeczki.
 • Dyżur Psiego Eksperta- w trakcie trwania kursu, jak i po jego zakończeniu uczestnicy szkoleń grupowych mogą się z nami spotkać online, by porozmawiać o problemach, wątpliwościach dotyczących szkolenia, wychowania psa. Takie dyżury organizowane są raz w miesiącu o stałych porach. O chęci uczestnictwa należy nas poinformować drogą mailową.
 • Na terenie szkoleń dostępna jest toaleta, napoje i ciasteczka.
 • Na ostatnich zajęciach rozdajemy upominki i Dyplomy.
 • Szkolenia prowadzi Trener główny oraz asystent- Trener psów.
 • Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).
 • Zasada odrabiania zajęć - jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)
 • Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się w Regulaminie Szkoleń.

Szczegółowe opisy szkoleń

Dowiedz się więcej o szkoleniach grupowych. Szkolenia obejmują tematykę taką jak: wychowanie szczeniaka, problemy na smyczy, problemy z przywołaniem, agresja/lęk na spacerze, problemy w skupieniu uwagi, problemy z psami, problemy z ludźmi, nosework, obedience, rally obedience, fitness, czy posłuszeństwo.

PSIE PRZEDSZKOLE

Grupowe zajęcia dla szczeniaków. Te słynne zajęcia sprawią, że Twój szczeniak będzie znał przydatne komendy, rozwinie umiejętności kulturalnej komunikacji z psami, zapewnimy my również świetną socjalizację. Inwestuj w szczeniaka - to się opłaca :)
Nauka komend przeplatana jest swobodną zabawą piesków, zabawą psa z opiekunem i pokonywaniem toru przeszkód.
8 zajęć praktycznych w naszej szkole, każde zajęcia trwają 60 minut.
Spotkanie teoretyczne na żywo. Spotkanie odbywa się przed rozpoczęciem zajęć praktycznych, termin wysyłamy na maila
Wykłady online i filmiki instruktażowe dotyczące podstaw szkolenia

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej o psie przedszkole
Te słynne zajęcia sprawią, że Twój szczeniak będzie znał przydatne komendy, rozwinie umiejętności kulturalnej komunikacji z psami, zapewnimy mu również świetną socjalizację. Inwestuj w szczeniaka- to się opłaca :) TVN w 2019 roku zakręcił mini reportaż o naszym Psim Przedszkolu!
Na Psim Przedszkolu otrzymasz wiedzę i wsparcie naszych trenerów, i behawiorystów w najważniejszym okresie rozwoju psa. W czasie kursu zdobędziesz wiedzę z zakresu prawidłowego wychowania szczeniaka, komunikacji i budowania z nim więzi. To szkolenie jest najważniejszym szkoleniem w życiu Twojego psa, który doświadcza świata i wyrabia sobie opinię na jego temat! Kurs obejmuje elementy socjalizacji, habituacji, treningu medycznego, naukę podstawowych umiejętności, takich jak przywołanie, chodzenie na smyczy, rezygnację i samoregulację.
Szkoląc się w naszej szkole, pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, masz możliwość wychować zmotywowanego i zrównoważonego psa.
Będziesz lepiej rozumiał język swojego psa, jego potrzeby, lęki, poznasz lepiej osobowość swojego pupila. Unikniesz wielu błędów wychowawczych i staniesz się wspierającym, świadomym opiekunem.
DLA KOGO? - grupa małe gabaryty
To szkolenie dedykowane jest dla kundelków, piesków mieszanych ras i psów rasowych, które docelowo będą ważyły parę kilogramów. Program szkolenia uwzględnia specyficzne potrzeby mniejszych piesków. Przykładowe rasy Yorkshire Terrier, Maltańczyk, Pudel toy i miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Szpic miniaturowy pomeranian, Buldog francuski, Corgi, Bichon frise, Sznaucer miniaturowy, Maltipoo, Cavalier, itp. Na zajęcia zapraszamy pieski do 5 miesiąca życia. Pieski muszą być zaszczepione na choroby zakaźne, nie wymaga się szczepienia na wściekliznę. Grupy liczą najczęściej osiem szczeniaków. Wraz z jednym psem może przyjść jego cała ludzka rodzina. Mile widziane są dzieci, które również powinny zaangażować się w szkolenie, a dodatkowo stanowią wspaniały element socjalizacji.
DLA KOGO? - grupa mieszana
Grupy są mieszane pod względem wielkości psów. Swobodna zabawa psów, jest dzielona na mniejsze grupy, tak by zapewnić komfort mniejszym psiakom. Na zajęcia zapraszamy pieski do 5 miesiąca życia. Pieski muszą być zaszczepione na choroby zakaźne, nie wymaga się szczepienia na wściekliznę. Grupy liczą najczęściej osiem szczeniaków. Wraz z jednym psem może przyjść jego cała ludzka rodzina. Mile widziane są dzieci, które również powinny zaangażować się w szkolenie, a dodatkowo stanowią wspaniały element socjalizacji. Na zajęcia zapraszamy pieski do 5 miesiąca życia. Pieski muszą być zaszczepione na choroby zakaźne, nie wymaga się szczepienia na wściekliznę. Grupy liczą najczęściej osiem szczeniaków. Wraz z jednym psem może przyjść jego cała ludzka rodzina. Mile widziane są dzieci, które również powinny zaangażować się w szkolenie, a dodatkowo stanowią wspaniały element socjalizacji.
DLA KOGO? - grupa ŚREDNIE I DUŻE GABARYTY
To szkolenie dedykowane jest dla kundelków, piesków mieszanych ras i psów rasowych, które docelowe będą ważyły kilkanaście, kilkadziesiąt kilogramów. Program szkolenia uwzględnia potrzeby średnich i dużych psów. Zapraszamy do zapisywania pieski do 5 miesiąca życia. Przykładowe rasy: Border colie, Owczarek niemiecki, Beagle, Doberman, Nowofunland, Golden retriever, Labrador, Beagle, Cocker spaniel, Owczarek szkocki colie, Chow chow, itd. Na zajęcia zapraszamy pieski do 5 miesiąca życia. Pieski muszą być zaszczepione na choroby zakaźne, nie wymaga się szczepienia na wściekliznę. Grupy liczą najczęściej osiem szczeniaków. Wraz z jednym psem może przyjść jego cała ludzka rodzina. Mile widziane są dzieci, które również powinny zaangażować się w szkolenie, a dodatkowo stanowią wspaniały element socjalizacji.
TEMATYKA ZAJĘĆ

Psie Przedszkole to między innymi socjalizacja, nauka podstawowych komend, skuteczna komunikacja, pielęgnacja, dieta, sposoby na stymulację, wspierającą optymalny rozwój psa, elementy agility, sposoby na zorganizowanie psu czasu- gdy nam go brakuje. Psie Przedszkole obejmuje socjalizację wewnątrz- i międzygatunkową, naukę poprzez zabawę, wskazówki wychowawcze dla właścicieli. Opiekunowie podczas kursu uczą się jak szkolić swojego psa, jak czytać psią mowę, dowiadują się jak komunikują się psy, jakie są ich potrzeby, jak je spełniać i reagować na zachowania. Każda grupa jest inna, a uczestnicy niepowtarzalni, dlatego dostosowujemy program zajęć do potrzeb i oczekiwań uczestników.

PROGRAM ZAJĘĆ
 • rytuały treningowe,
 • skupienie uwagi w rozproszeniach,
 • przywołanie,
 • chodzenie na luźnej smyczy,
 • właściwa zabawa z psem,
 • pozostawanie na miejscu,
 • niepodejmowanie pokarmu bez pozwolenia,
 • oddawanie,
 • wypuszczanie z pyska zabawki, jedzenia,
 • świadoma rezygnacja,
 • kontroli emocji, praca z rozemocjonowaniem,
 • kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach,
 • sposoby nagradzania i motywowania psa,
 • budowanie relacji między opiekunem a psem,
 • właściwa socjalizacja szczeniaka,
 • właściwa habituacja szczeniaka,
 • trening medyczny,
 • przyzwyczajanie do zabiegów pielęgnacyjnych,
 • zabawy umysłowe i węchowe ,
 • inne potrzebne zachowania
SZKOLENIE ZAWIERA

-8 szkoleń praktycznych w naszej szkole. Każde szkolenie trwa 60 minut.

-Video-Dostęp do wykładów i filmików instruktażowych.

-Materiały szkoleniowe w formie wydrukowanej książeczki.

-Dyżur Psiego Eksperta- w trakcie trwania kursu, jak i po jego zakończeniu uczestnicy szkoleń grupowych mogą się z nami spotkać online, by porozmawiać o problemach, wątpliwościach dotyczących szkolenia, wychowania psa. Takie dyżury organizowane są raz w miesiącu o stałych porach. O chęci uczestnictwa należy nas poinformować drogą mailową.

-Na terenie szkoły dostępna jest toaleta, napoje i ciasteczka.

-Na ostatnich zajęciach rozdajemy upominki i Dyplomy.

-Szkolenia prowadzi Trener główny oraz asystent- Trener psów.

-Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).

-Zasada odrabiania zajęć– jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)

-Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się w Regulaminie Szkoleń.

LOKALIZACJA

Dysponujemy profesjonalną przestrzenią, z całorocznym namiotem i pełnym oświetleniem. Nasza psia szkoła zaaranżowana jest tak, by zoptymalizować trening, dbając o komfort piesków i ich opiekunów.  Mamy do dyspozycji ogrodzony teren, który możemy modyfikować w trakcie szkolenia i dzielić go na mniejsze place szkoleniowe. 

Centrum szkoleniowe Psi Ekspert, znajduje się na 

ulicy Ossowskiego 4, w Krakowie, (3 min od Bonarki)

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU

Najbliższe terminy kursów znajdziesz w kalendarzu szkoleń grupowych. [Kliknij tutaj] aby przejść do kalendarza

JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚCI

Jeśli masz wątpliwości czy to szkolenie jest dla Was odpowiednie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - chętnie doradzimy: 786 267 670, info@psi-ekspert.pl

CENA

8 szkoleń praktycznych kosztuje 730 zł

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JESZCZE WIĘCEJ?

Najbardziej optymalny czas na to szkolenie dla szczeniaka, przypada miedzy to 2,5 a 4 miesiącem życia, natomiast każdy pies rozwija się inaczej, dlatego przyjmujemy szczeniaki do 5 miesiąca życia. Ważne jest to, aby nasz szczeniak, przejawiał więcej zachowań szczenięcych, by nie wkroczył jeszcze w wiek dojrzewania, który zaczyna się mniej więcej od 5, 6 miesiąca życia. Okresowi dojrzewania towarzyszy już wydzielanie się dużej liści hormonów płciowych, zabawa między psami przybiera inną dynamikę, dlatego psie nastolatki, zapraszamy na nasze pozostałe szkolenia.
Psy fantastycznie odnajdują się w nowoczesnym typie szkoleń, robią postępy w nauce i pozostają łagodne oraz przyjacielskie. Każdy pies zasługuje na taki start w życiu! Każdy pies zasługuje na psie przedszkole u Psiego Eksperta! Te słynne zajęcia sprawią, że Twój szczeniak będzie znał przydatne komendy, rozwinie umiejętności kulturalnej komunikacji z psami, zapewnimy my również świetną socjalizację. Inwestuj w szczeniaka- to się opłaca :)

Szkolenia Indywidualne, Konsultacje Behawioralne, Szkolenia U Klienta W Domu.
Zapraszamy na 8 spotkań w ramach wybranego szkolenia grupowego.
Psie przedszkole to szkolenia grupowe ze specjalnym programem dla szczeniaczków!
Zapisz się na psie przedszkole

SPACERO UMILACZ

Szkolenie grupowe psów od 5 miesiąca życia lub szczeniaków, które ukończyły u nas psie przedszkole. 
Na te zajęcia zapraszamy szczeniaki, które ukończyły Psie Przedszkole, psie nastolatki (od około 5, 6 miesiąca życia), dorosłe pieski jak i seniorów! Spacero Umilacz to pozytywne zajęcia i miły sposób spędzenia czasu na nauce i zabawie nowych przydatnych komend.
[DO DODANIA]
Spotkanie teoretyczne na żywo. Spotkanie odbywa się przed rozpoczęciem zajęć praktycznych, termin wysyłamy na maila
Wykłady online i filmiki instruktażowe dotyczące podstaw szkolenia

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej o szkoleniu spacero umilacz
Wiele zachowań problemowych psa, prezentowanych podczas spaceru, wynika z poczucia osamotnienia psa, braku wsparcia opiekuna i braku możliwości odejścia z groźnej sytuacji (błaha sytuacja dla nas- w oczach psa może być postrzegana jako niebezpieczna). Chodzenie na smyczy może być sposobnością do komunikacji z psem, za pośrednictwem linki. Z kolei swobodny spacer bez napiętej smyczy, może stać się okazją do eksploracji jak i ciekawych oraz bezpiecznych wspólnych przygód. Spacer z psem to nie tylko przechadzanie się po lesie czy łące, to również spacerowanie po Plantach, Rynku, Kazimierzu, odpoczynek w kawiarni. Współczesny pies, towarzyszy nam niemalże we wszystkich sytuacjach życiowych. Umilmy ten czas sobie i psom, opanowując zadania ze Spacero Umilacza.
Szkoląc się w naszej szkole, pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, jak i pracując w przestrzeni, która jest przyjazna do budowania poczucia bezpieczeństwa psa- możemy łatwiej zmieniać nawyki, budować nowe zachowania i wspierającą relację pies-opiekun.
Będziesz lepiej rozumiał/a język swojego psa, jego potrzeby, lęki, poznasz lepiej osobowość swojego pupila. Unikniesz wielu błędów wychowawczych i staniesz się wspierającym, świadomym opiekunem.
DLA KOGO? 
Na te zajęcia zapraszamy psie nastolatki (od około 5, 6 miesiąca życia), dorosłe pieski jak i seniorów! Zapraszamy absolwentów psiego przedszkola, jak i pieski, które będą się szkoliły pierwszy raz w życiu. Ogarniemy wspólnie tematy związane ze spacerami. Wraz z jednym psem może przyjść jego cała ludzka rodzina.
TEMATYKA ZAJĘĆ
Budujemy relację, pewność siebie i zmniejszamy stres psa. Przyglądamy się emocjom, które przyczyniają się do pojawienia się zachowań problemowych na spacerze. Jest wiele powodów ciągnięcia na smyczy, braku skupienia uwagi, czy nie reagowania na przywołania. Rozpoznanie i zrozumienie psa, jego przeżyć są klucze do modyfikacji zachowań. Opiekunowie podczas kursu uczą się jak szkolić swojego psa, jak czytać psią mowę, dowiadują się jak komunikują się psy, jakie są ich potrzeby, jak je spełniać i reagować na zachowania. Każda grupa jest inna, a uczestnicy niepowtarzalni, dlatego dostosowujemy program zajęć do potrzeb i oczekiwań uczestników. Psa trzeba zrozumieć, żeby mu wytłumaczyć czego od niego potrzebujemy, nasze oczekiwania musimy przełożyć na psi język. Zamiast karać, krzyczeć i korygować- nauczymy Cię jasno formułować oczekiwania i wspierać psa.
PROGRAM ZAJĘĆ
 • rytuały treningowe,
 • skupienie uwagi w rozproszeniach,
 • przywołanie,
 • przywołanie z rezygnacją,
 • nauka rezygnacji i samoregulacji, 
 • nauka komunikowania się z psem na smyczy,
 • spacer na luźnej smyczy,
 • różne strategie chodzenia na smyczy,
 • różne style, tempa chodzenia na smyczy,
 • aktywizowanie psa podczas spaceru- gry i zabawy, 
 • opanowanie rytuałów związanych ze spacerem,
 • socjalizacja
 • kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach,
 • sposoby nagradzania i motywowania psa,
 • budowanie relacji między opiekunem a psem,
 • zabawy umysłowe i węchowe ,
 • inne potrzebne zachowania.
SZKOLENIE ZAWIERA
 • 8 szkoleń praktycznych w naszej szkole. Każde szkolenie trwa 60 minut.
 • Video-Dostęp do wykładów i filmików instruktażowych.
 • Materiały szkoleniowe w formie wydrukowanej książeczki.
 • Dyżur Psiego Eksperta- w trakcie trwania kursu, jak i po jego zakończeniu uczestnicy szkoleń grupowych mogą się z nami spotkać online, by porozmawiać o problemach, wątpliwościach dotyczących szkolenia, wychowania psa. Takie dyżury organizowane są raz w miesiącu o stałych porach. O chęci uczestnictwa należy nas poinformować drogą mailową.
 • Na terenie szkoły dostępna jest toaleta, napoje i ciasteczka.
 • Na ostatnich zajęciach rozdajemy upominki i Dyplomy.
 • Szkolenia prowadzi Trener główny oraz asystent- Trener psów.
 • Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).
 • Zasada odrabiania zajęć– jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)
 • Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się w Regulaminie Szkoleń.
LOKALIZACJA
Dysponujemy profesjonalną przestrzenią, z całorocznym namiotem i pełnym oświetleniem. Nasza psia szkoła zaaranżowana jest tak, by zoptymalizować trening, dbając o komfort piesków i ich opiekunów. Mamy do dyspozycji ogrodzony teren, który możemy modyfikować w trakcie szkolenia i dzielić go na mniejsze place szkoleniowe.
Centrum szkoleniowe Psi Ekspert, znajduje się na ulicy Ossowskiego 4, w Krakowie, (3 min od Bonarki).
NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU

Najbliższe terminy kursów znajdziesz w kalendarzu szkoleń grupowych. [Kliknij tutaj] aby przejść do kalendarza

JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚCI

Jeśli masz wątpliwości czy to szkolenie jest dla Was odpowiednie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - chętnie doradzimy: 786 267 670, info@psi-ekspert.pl

CENA

8 szkoleń praktycznych kosztuje 730 zł

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JESZCZE WIĘCEJ?
Ponad 2400 lat temu Hipokrates powiedział: „Spacer jest najlepszym lekiem człowieka”. Spacer z psem, może być najwspanialszą częścią dnia dla nas i dla psa. Spacer to doskonały sposób na zdrowe spędzenie wolnego czasu dobrą zabawę ze swoim psem, budowanie przyjacielskiej relacji, wymyślania fajnych aktywności. Psy fantastycznie odnajdują się w nowoczesnym typie szkoleń, robią postępy w nauce i pozostają łagodne oraz przyjacielskie. Każdy pies zasługuje na taki start w życiu! Każdy pies zasługuje na szkolenie u Psiego Eksperta, wolne od przemocy psychicznej, presji, które to powszechnie stosuje się podczas szkolenia psów.
Zapisz się

KULTURA OSOBISTA

SZKOLENIE GRUPOWE DLA PSÓW OD 5 MIESIĄCA ŻYCIA (dorosłe pieski w każdym wieku) - praca z autokontrolą, socjalizacją, duży nacisk kładziemy na komunikację i emocje. Szkolenie szyte na miarę uczestników i ich potrzeb. Dużo pracy, kameralne grupy- oczywiście pozytywnie :)
Kultura Osobista to zajęcia grupowe, które ukierunkowane są na modyfikację zachowań problematycznych psa, jak i na naukę nowych zachowań. Zajęcia są wypełnione nauką praktycznych zachowań, umożliwiających przyjemne i wygodne życie z psem.
8 zajęć praktycznych w naszej szkole, każde zajęcia trwają 60 minut
Spotkanie teoretyczne na żywo. Spotkanie odbywa się przed rozpoczęciem zajęć praktycznych, termin wysyłamy na maila
Wykłady online i filmiki instruktażowe dotyczące podstaw szkolenia

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej o szkoleniu
Szkolenie grupowe Kultura Osobista, to szkolenie teoretyczno-praktyczne, poświęcone zagadnieniom: komunikacji, reaktywności, autokontroli i relacji z opiekunem w treningu oraz życiu codziennym z psem. To szkolenie szyte na miarę uczestników i ich potrzeb. W trakcie zajęć opiekunowie dowiadują się jak emocje wpływają na zachowanie i proces nabywania nowych umiejętności przez psa. Bardzo ważnym tematem zajęć, jest nauka poprawnej interpretacji psiej komunikacji i dobieranie adekwatnych do potrzeb psa i sytuacji -sposobów reagowania. Kultura Osobista to zajęcia, na których psy rozwijają swoje umiejętności społeczne w stosunku do innych czworonogów i ludzi. Umiejętności społeczne to zdolności, które wpływają na interakcję i komunikację z innymi partnerami społecznymi, co w przypadku psa oznacza nie tylko inne psy, ale również ludzi, sąsiadów, znajomych jak i obcych.
Twój pies będzie znał przydatne komendy, rozwinie umiejętności kulturalnej komunikacji z psami, zapewnimy mu również świetną socjalizację- pies socjalizuje się całe życie, nie tylko w okresie szczenięcym.
DLA KOGO? 
Zajęcia polecamy dla psów, które w odczuciu opiekunów wymagają wsparcia i przejawiają zachowania związane z reaktywnością, lękiem i agresją. Rozemocjonowanie psa i bezsilność opiekuna spotkają się ze zrozumieniem trenerów prowadzących, którzy poprzez proste i utrwalane ćwiczenie zwiększą komfort psa i opiekuna. Zrozumienie psiej komunikacji jest tutaj kluczowe, Dlatego zapraszamy też osoby zainteresowane tym tematem z psami które nie przejawiają większych problemów.
TEMATYKA ZAJĘĆ
Opiekunowie dowiadują się czym jest samoregulacja, jak nad nią pracować w życiu codziennym. Na zajęciach poprzez proste ćwiczenia, powtarzane sekwencje, budujemy nową odpowiedź emocjonalną psa na sytuację, ludzi psy, obiekty, które wywołują silne emocje. Psy oswajają się z sytuacjami stresującymi by ostatecznie je zaakceptować.
Zachowania psa zmieniają poprzez łączenie przeciwwarunkowania, odwrażliwiania, metody BAT i protokołu zmiany reakcji emocjonalno-behawioralnej.
Uczestnicy szkolenia zyskują poczucie sprawczości i pewności siebie w roli opiekuna. Zyskują umiejętność przeprowadzania prawidłowego treningu w domu, na spacerze, zgodnego z prawami uczenia się psa.
Kultura Osobista to zajęcia grupowe, które ukierunkowane są na modyfikację zachowań problemowych psa, jak i na naukę nowych zachowań. Zajęcia są wypełnione nauką praktycznych zachowań, umożliwiających przyjemne i wygodne życie z psem.
PROGRAM ZAJĘĆ
 • rytuały treningowe,
 • socjalizacja,
 • zrozumienie indywidualnych strategii radzenia sobie z trudnymi sytuacjami psa,
 • poszukiwanie i wypracowywanie akceptowalnych sposobów na redukcję stresu,
 • nauka wspierania i wyprowadzania psa z trudnych sytuacji,
 • nauka czytania psiej komunikacji,
 • wypracowanie komunikacji na smyczy,
 • świadoma rezygnacja,
 • praca nad samoregulacją,
 • kształtowanie umiejętności zachowania się w trudnych sytuacjach,
 • wypracowanie strategii ratunkowych,
 • zaplanowanie i wdrożenie planu pracy nad zmianą skojarzeń i emocji w obecności bodźca wyzwalającego trudne emocje i problemowe zachowania,
 • sposoby nagradzania i motywowania psa,
 • budowanie wspierającej i bezpiecznej relacji między opiekunem a psem,
 • trening kooperacyjny,
 • zabawy umysłowe i węchowe ,
 • inne potrzebne zachowania.
 •  
SZKOLENIE ZAWIERA

-8 szkoleń praktycznych w naszej szkole. Każde szkolenie trwa 60 minut.
-Video-Dostęp do wykładów i filmików instruktażowych.
-Materiały szkoleniowe w formie wydrukowanej książeczki.
-Dyżur Psiego Eksperta- w trakcie trwania kursu, jak i po jego zakończeniu uczestnicy szkoleń grupowych mogą się z nami spotkać online, by porozmawiać o problemach, wątpliwościach dotyczących szkolenia, wychowania psa. Takie dyżury organizowane są raz w miesiącu o stałych porach. O chęci uczestnictwa należy nas poinformować drogą mailową.
-Na terenie szkoły dostępna jest toaleta, napoje i ciasteczka.
-Na ostatnich zajęciach rozdajemy upominki i Dyplomy.
-Szkolenia prowadzi Trener główny oraz asystent- Trener psów.
-Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).
-Zasada odrabiania zajęć– jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)
-Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się w Regulaminie Szkoleń.

LOKALIZACJA
Dysponujemy profesjonalną przestrzenią, z całorocznym namiotem i pełnym oświetleniem. Nasza psia szkoła zaaranżowana jest tak, by zoptymalizować trening, dbając o komfort piesków i ich opiekunów. Mamy do dyspozycji ogrodzony teren, który możemy modyfikować w trakcie szkolenia i dzielić go na mniejsze place szkoleniowe.
Centrum szkoleniowe Psi Ekspert, znajduje się na ulicy Ossowskiego 4, w Krakowie, (3 min od Bonarki).
NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU

Najbliższe terminy kursów znajdziesz w kalendarzu szkoleń grupowych. [Kliknij tutaj] aby przejść do kalendarza

JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚCI

Jeśli masz wątpliwości czy to szkolenie jest dla Was odpowiednie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - chętnie doradzimy: 786 267 670, info@psi-ekspert.pl

CENA

8 szkoleń praktycznych kosztuje 730 zł

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JESZCZE WIĘCEJ?
Nauka samoregulacji działa również profilaktycznie i zapobiega w dużej mierze przed niepożądanymi zachowaniami jak np. reaktywność, pogoń za obiektami ruchomymi, stres związany z prze-bodźcowaniem, nadmierne szczekanie, brak koncentracji, ciągnięcie na smycz. Odzyskanie spokoju ducha i postawy pełnej ufności i akceptacji- to cel tego szkolenia.
Zapisz się

SZKOLENIA GRUPOWE XS

DLA MINIATUROWYCH PIESKÓW

szkolenie dla małych gabarytowo i wielkich duchowo psiaków. Program szkolenia jest dostosowany do piesków w rozmiarze S i XS. Bardzo przydatne komendy, rozwiązanie problemów, bezpieczna zabawa i przygotowanie do wystaw ( jeśli będą chętni).

Na te zajęcia zapraszamy szczeniaki, które ukończyły Psie Przedszkole, psie nastolatki (od około 5, 6 miesiąca życia), dorosłe pieski jak i seniorów!
Zapisz się
8 zajęć praktycznych w naszej szkole, każde zajęcia trwają 60 minut
Spotkanie teoretyczne na żywo. Spotkanie odbywa się przed rozpoczęciem zajęć praktycznych, termin wysyłamy na maila
Wykłady online i filmiki instruktażowe dotyczące podstaw szkolenia
CZYTAJ DALEJ - WIĘCEJ INFORMACJI
Na te zajęcia zapraszamy szczeniaki, które ukończyły Psie Przedszkole, psie nastolatki (od około 5, 6 miesiąca życia), dorosłe pieski jak i seniorów!

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda świat z perspektywy malutkiego pieska?

Dlaczego małe pieski chcą być noszone? Jak je szkolić by były posłuszne, szczęśliwe i czuły się bezpiecznie w wielkim świecie? Jak spełnić ich małe wielkie potrzeby, organizować czas, pielęgnować?

Na szkoleniu realizujemy specjalny program ” W małym ciele wielki duch” , tworzymy bezpieczną przestrzeń do zabaw by dać małym pieskom, to na co zasługują- pozytywne szkolenie i wyedukowanych opiekunów!
 • Program kursu Grupy Small (modyfikowany wg potrzeb grupy):
 • ­Małe rasy – dieta
 • Specyfika szkolenia małych ras
 • Specyfika relacji z małym psem
 • Szkolenie małych gabarytowo psów
 • Skupianie uwagi na opiekunie.
 • Przywołanie.
 • Dawanie wsparcia, ochrona.
 • Rezygnacja, wyciszanie.
 • Praca z reaktywnością.
 • Chodzenie na smyczy.
 • Pozostawanie na miejscu.
 • Dog Handling – przygotowanie pod wystawę (jeśli opiekun zgłosi zapotrzebowanie)
 • Niepodejmowanie pokarmu bez pozwolenia.
 • Wypuszczanie z pyska zabawki, jedzenia.
 • Budowanie zaufania do opiekuna na torze przeszkód, w basenie.
 • Komendy spacerowe na smyczy: Idziemy, Stój, Siad, Leżeć, Wróć, Równaj, Wąchaj.
 • Komendy spacerowych bez smyczy: Do mnie, Biegaj, Stój.
 • Zabiegi higieniczne psa, przygotowanie do badania weterynaryjnego psa.
 • Reagowanie na komendy werbalne i optyczne.
 • Kontrola emocji i kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach.

SZKOLENIA TEMATYCZNE
 I SPECJALISTYCZNE DLA PSÓW

 • 5 szkoleń praktycznych w naszej szkole. Każde szkolenie trwa 60 minut.
 • Dyżur Psiego Eksperta- w trakcie trwania kursu, jak i po jego zakończeniu uczestnicy szkoleń grupowych mogą się z nami spotkać online, by porozmawiać o problemach, wątpliwościach dotyczących szkolenia, wychowania psa. Takie dyżury organizowane są raz w miesiącu o stałych porach. O chęci uczestnictwa należy nas poinformować drogą mailową.
 • Na terenie szkoły dostępna jest toaleta, napoje i ciasteczka.
 • Szkolenia prowadzi Specjalista w danej dziedzinie.
 • Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).
 • Zasada odrabiania zajęć- jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)
 • Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się w Regulaminie Szkoleń.

FITNESS DLA PSÓW

Regularny trening Psiego Fitnessu zwiększa jego bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko urazu w życiu codziennym. Pies z większą świadomością ciała ma większą szansę na wyratowanie się z opresji, która normalnie skończyła by się kontuzją. U psów wystawowych pomaga to przy pracy nad odpowiednią postawą.
Zapisz się
8 zajęć praktycznych w naszej szkole, każde zajęcia trwają 60 minut
Spotkanie teoretyczne na żywo. Spotkanie odbywa się przed rozpoczęciem zajęć praktycznych, termin wysyłamy na maila
Wykłady online i filmiki instruktażowe dotyczące podstaw szkolenia

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej o szkoleniu
Fitness dla psów to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zaproponować psu niezwykle zabawną i przydatną alternatywę do codziennego treningu! Naucz się dbać o układ ruchu Twojego pupila, poznaj sztuczki i zachowania, które możesz wykorzystać w codziennym życiu, aby wzmocnić stawy oraz mięśnie psa. W naszym wydaniu fitness ma za zadanie wzmacniać samoocenę i poczucie własnej wartości u psa - są to więc rewelacyjne zajęcia dla piesków lękowych, na co dzień zmagających się z dużą ilością trudności. Dzięki tym zajęciom pies uczy się także lepiej radzić sobie ze stresem i go kontrolować. Wykonując coraz trudniejsze ćwiczenia, chcemy zbudować silną relację pies-opiekun opartą na zaufaniu. Nie ma tutaj miejsca na przymus!

DLA KOGO? 
Zajęcia dla psów, które ukończyły 5 miesięcy, aż do późnej starości. Zajęcia są rozwijające i ciekawe dla psa i opiekuna, wpływają pozytywnie na relację, kondycję fizyczną psa, skupienie uwagi i wyciszenie psa.
TEMATYKA ZAJĘĆ
Fitness dla psów to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zaproponować psu niezwykle zabawną i przydatną alternatywę do codziennego treningu! Naucz się dbać o układ ruchu Twojego pupila, poznaj sztuczki i zachowania, które możesz wykorzystać w codziennym życiu, aby wzmocnić stawy oraz mięśnie psa. W naszym wydaniu fitness ma za zadanie wzmacniać samoocenę i poczucie własnej wartości u psa - są to więc rewelacyjne zajęcia dla piesków lękowych, na co dzień zmagających się z dużą ilością trudności. Dzięki tym zajęciom pies uczy się także lepiej radzić sobie ze stresem i go kontrolować. Wykonując coraz trudniejsze ćwiczenia, chcemy zbudować silną relację pies-opiekun opartą na zaufaniu. Nie ma tutaj miejsca na przymus!
Dla szczeniaków poniżej 6 miesiąca życia oferujemy socjalizację z różnorodnymi powierzchniami oraz naukę budowania równowagi w celu zapobiegania kontuzjom. Ćwiczenia dla psów do roku mogą różnić się nieco od ćwiczeń dla psów dorosłych.
PROGRAM ZAJĘĆ
 • rytuały treningowe,
 • socjalizacja,
 • zrozumienie indywidualnych strategii radzenia sobie z trudnymi sytuacjami psa,
 • poszukiwanie i wypracowywanie akceptowalnych sposobów na redukcję stresu,
 • nauka wspierania i wyprowadzania psa z trudnych sytuacji,
 • nauka czytania psiej komunikacji,
 • wypracowanie komunikacji na smyczy,
 • świadoma rezygnacja,
 • praca nad samoregulacją,
 • kształtowanie umiejętności zachowania się w trudnych sytuacjach,
 • wypracowanie strategii ratunkowych,
 • zaplanowanie i wdrożenie planu pracy nad zmianą skojarzeń i emocji w obecności bodźca wyzwalającego trudne emocje i problemowe zachowania,
 • sposoby nagradzania i motywowania psa,
 • budowanie wspierającej i bezpiecznej relacji między opiekunem a psem,
 • trening kooperacyjny,
 • zabawy umysłowe i węchowe ,
 • inne potrzebne zachowania.
 •  
SZKOLENIE ZAWIERA

-8 szkoleń praktycznych w naszej szkole. Każde szkolenie trwa 60 minut.
-Video-Dostęp do wykładów i filmików instruktażowych.
-Materiały szkoleniowe w formie wydrukowanej książeczki.
-Dyżur Psiego Eksperta- w trakcie trwania kursu, jak i po jego zakończeniu uczestnicy szkoleń grupowych mogą się z nami spotkać online, by porozmawiać o problemach, wątpliwościach dotyczących szkolenia, wychowania psa. Takie dyżury organizowane są raz w miesiącu o stałych porach. O chęci uczestnictwa należy nas poinformować drogą mailową.
-Na terenie szkoły dostępna jest toaleta, napoje i ciasteczka.
-Na ostatnich zajęciach rozdajemy upominki i Dyplomy.
-Szkolenia prowadzi Trener główny oraz asystent- Trener psów.
-Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).
-Zasada odrabiania zajęć– jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)
-Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się w Regulaminie Szkoleń.

LOKALIZACJA
Dysponujemy profesjonalną przestrzenią, z całorocznym namiotem i pełnym oświetleniem. Nasza psia szkoła zaaranżowana jest tak, by zoptymalizować trening, dbając o komfort piesków i ich opiekunów. Mamy do dyspozycji ogrodzony teren, który możemy modyfikować w trakcie szkolenia i dzielić go na mniejsze place szkoleniowe.
Centrum szkoleniowe Psi Ekspert, znajduje się na ulicy Ossowskiego 4, w Krakowie, (3 min od Bonarki).
NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU

Najbliższe terminy kursów znajdziesz w kalendarzu szkoleń grupowych. [Kliknij tutaj] aby przejść do kalendarza

JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚCI

Jeśli masz wątpliwości czy to szkolenie jest dla Was odpowiednie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - chętnie doradzimy: 786 267 670, info@psi-ekspert.pl

CENA

8 szkoleń praktycznych kosztuje 730 zł

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JESZCZE WIĘCEJ?
Nauka samoregulacji działa również profilaktycznie i zapobiega w dużej mierze przed niepożądanymi zachowaniami jak np. reaktywność, pogoń za obiektami ruchomymi, stres związany z prze-bodźcowaniem, nadmierne szczekanie, brak koncentracji, ciągnięcie na smycz. Odzyskanie spokoju ducha i postawy pełnej ufności i akceptacji- to cel tego szkolenia.
Zapisz się

FITNESS DLA PSÓW

Regularny trening Psiego Fitnessu zwiększa jego bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko urazu w życiu codziennym. Pies z większą świadomością ciała ma większą szansę na wyratowanie się z opresji, która normalnie skończyła by się kontuzją. U psów wystawowych pomaga to przy pracy nad odpowiednią postawą.
Zapisz się
8 zajęć praktycznych w naszej szkole, każde zajęcia trwają 60 minut
Spotkanie teoretyczne na żywo. Spotkanie odbywa się przed rozpoczęciem zajęć praktycznych, termin wysyłamy na maila
Wykłady online i filmiki instruktażowe dotyczące podstaw szkolenia

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej o szkoleniu
Fitness dla psów to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zaproponować psu niezwykle zabawną i przydatną alternatywę do codziennego treningu! Naucz się dbać o układ ruchu Twojego pupila, poznaj sztuczki i zachowania, które możesz wykorzystać w codziennym życiu, aby wzmocnić stawy oraz mięśnie psa. W naszym wydaniu fitness ma za zadanie wzmacniać samoocenę i poczucie własnej wartości u psa - są to więc rewelacyjne zajęcia dla piesków lękowych, na co dzień zmagających się z dużą ilością trudności. Dzięki tym zajęciom pies uczy się także lepiej radzić sobie ze stresem i go kontrolować. Wykonując coraz trudniejsze ćwiczenia, chcemy zbudować silną relację pies-opiekun opartą na zaufaniu. Nie ma tutaj miejsca na przymus!

DLA KOGO? 
Zajęcia dla psów, które ukończyły 5 miesięcy, aż do późnej starości. Zajęcia są rozwijające i ciekawe dla psa i opiekuna, wpływają pozytywnie na relację, kondycję fizyczną psa, skupienie uwagi i wyciszenie psa.
TEMATYKA ZAJĘĆ
Fitness dla psów to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zaproponować psu niezwykle zabawną i przydatną alternatywę do codziennego treningu! Naucz się dbać o układ ruchu Twojego pupila, poznaj sztuczki i zachowania, które możesz wykorzystać w codziennym życiu, aby wzmocnić stawy oraz mięśnie psa. W naszym wydaniu fitness ma za zadanie wzmacniać samoocenę i poczucie własnej wartości u psa - są to więc rewelacyjne zajęcia dla piesków lękowych, na co dzień zmagających się z dużą ilością trudności. Dzięki tym zajęciom pies uczy się także lepiej radzić sobie ze stresem i go kontrolować. Wykonując coraz trudniejsze ćwiczenia, chcemy zbudować silną relację pies-opiekun opartą na zaufaniu. Nie ma tutaj miejsca na przymus!
Dla szczeniaków poniżej 6 miesiąca życia oferujemy socjalizację z różnorodnymi powierzchniami oraz naukę budowania równowagi w celu zapobiegania kontuzjom. Ćwiczenia dla psów do roku mogą różnić się nieco od ćwiczeń dla psów dorosłych.
PROGRAM ZAJĘĆ
 • rytuały treningowe,
 • socjalizacja,
 • zrozumienie indywidualnych strategii radzenia sobie z trudnymi sytuacjami psa,
 • poszukiwanie i wypracowywanie akceptowalnych sposobów na redukcję stresu,
 • nauka wspierania i wyprowadzania psa z trudnych sytuacji,
 • nauka czytania psiej komunikacji,
 • wypracowanie komunikacji na smyczy,
 • świadoma rezygnacja,
 • praca nad samoregulacją,
 • kształtowanie umiejętności zachowania się w trudnych sytuacjach,
 • wypracowanie strategii ratunkowych,
 • zaplanowanie i wdrożenie planu pracy nad zmianą skojarzeń i emocji w obecności bodźca wyzwalającego trudne emocje i problemowe zachowania,
 • sposoby nagradzania i motywowania psa,
 • budowanie wspierającej i bezpiecznej relacji między opiekunem a psem,
 • trening kooperacyjny,
 • zabawy umysłowe i węchowe ,
 • inne potrzebne zachowania.
 •  
SZKOLENIE ZAWIERA

-8 szkoleń praktycznych w naszej szkole. Każde szkolenie trwa 60 minut.
-Video-Dostęp do wykładów i filmików instruktażowych.
-Materiały szkoleniowe w formie wydrukowanej książeczki.
-Dyżur Psiego Eksperta- w trakcie trwania kursu, jak i po jego zakończeniu uczestnicy szkoleń grupowych mogą się z nami spotkać online, by porozmawiać o problemach, wątpliwościach dotyczących szkolenia, wychowania psa. Takie dyżury organizowane są raz w miesiącu o stałych porach. O chęci uczestnictwa należy nas poinformować drogą mailową.
-Na terenie szkoły dostępna jest toaleta, napoje i ciasteczka.
-Na ostatnich zajęciach rozdajemy upominki i Dyplomy.
-Szkolenia prowadzi Trener główny oraz asystent- Trener psów.
-Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).
-Zasada odrabiania zajęć– jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)
-Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdują się w Regulaminie Szkoleń.

LOKALIZACJA
Dysponujemy profesjonalną przestrzenią, z całorocznym namiotem i pełnym oświetleniem. Nasza psia szkoła zaaranżowana jest tak, by zoptymalizować trening, dbając o komfort piesków i ich opiekunów. Mamy do dyspozycji ogrodzony teren, który możemy modyfikować w trakcie szkolenia i dzielić go na mniejsze place szkoleniowe.
Centrum szkoleniowe Psi Ekspert, znajduje się na ulicy Ossowskiego 4, w Krakowie, (3 min od Bonarki).
NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU

Najbliższe terminy kursów znajdziesz w kalendarzu szkoleń grupowych. [Kliknij tutaj] aby przejść do kalendarza

JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚCI

Jeśli masz wątpliwości czy to szkolenie jest dla Was odpowiednie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - chętnie doradzimy: 786 267 670, info@psi-ekspert.pl

CENA

8 szkoleń praktycznych kosztuje 730 zł

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JESZCZE WIĘCEJ?
Nauka samoregulacji działa również profilaktycznie i zapobiega w dużej mierze przed niepożądanymi zachowaniami jak np. reaktywność, pogoń za obiektami ruchomymi, stres związany z prze-bodźcowaniem, nadmierne szczekanie, brak koncentracji, ciągnięcie na smycz. Odzyskanie spokoju ducha i postawy pełnej ufności i akceptacji- to cel tego szkolenia.
Zapisz się

EKSTRA KLASA

Na te zajęcia zapraszamy szczeniaki, które ukończyły Psie Przedszkole, psie nastolatki (od około 5, 6 miesiąca życia), dorosłe pieski jak i seniorów!

Zapraszamy do naszej Ekstra Klasy! To zajęcia grupowe dla opiekunów, którzy chcą się nauczyć jak urozmaicić psu czas, tak by był spełnionym i wykorzystującym swój potencjał psem oraz jak wypracować posłuszeństwo w sposób ciekawy i odrobinę sportowy! Na zajęciach będziemy uszczęśliwiać psy, poprzez zadania związane z detekcją zapachową (nose work), dzięki którym pies poczuje się wreszcie docenionym niuchaczem.
Zapisz się
[DO DODANIA]
Spotkanie teoretyczne na żywo. Spotkanie odbywa się przed rozpoczęciem zajęć praktycznych, termin wysyłamy na maila
Wykłady online i filmiki instruktażowe dotyczące podstaw szkolenia
CZYTAJ DALEJ - WIĘCEJ INFORMACJI
To zajęcia grupowe dla opiekunów, którzy chcą się nauczyć jak urozmaicić psu czas, tak by był spełnionym i wykorzystującym swój potencjał psem oraz jak wypracować posłuszeństwo w sposób ciekawy i odrobinę sportowy!.Na zajęciach będziemy uszczęśliwiać psy, poprzez zadania związane z detekcją zapachową (nose work), dzięki którym pies poczuje się wreszcie docenionym niuchaczem

Na zajęcia będziemy ćwiczyli również Rally Obedience (Rally-O), czyli posłuszeństwo na luzie. Rally-O jest sportem dla każdego opiekuna psa, który szkoli, go aby mieć dobrze wychowanego i szczęśliwego psa. Trenowanie posłuszeństwa bywa żmudne. Powtarzanie ćwiczeń budujących chodzenie na luźnej smyczy, chodzenie przy nodze, przywołanie, zostawanie, może nabrać dynamiki, jeśli wprowadzimy sportowego ducha, ciekawy triki, cele treningowe oraz tor do przebycia. Dodamy do tego ciekawe sposoby na motywowanie psa do trenowania i będzie super. Ekstra Klasa to również sztuczki, uczone różnymi technikami, tak by pies i opiekun budowali między sobą jasną komunikację i dobrze się razem bawili.
Na te zajęcia zapraszamy psie nastolatki (od około 6 miesiąca życia), dorosłe pieski jak i seniorów! Spacero Umilacz to pozytywne zajęcia i miły sposób spędzenia czasu na nauce i zabawie nowych przydatnych komend.

Na zajęciach Ekstra Klasy spodziewaj się:
 • Poznania rozmaitych sposobów na organizowanie zabawy psu
 • Poznania zasad Nose Work
 • Poznanie zasad Rally O
 • Wprowadzenie konkretnego zapachu i ćwiczeń związanych z nauką detekcji zapachowej
 • Sportowego posłuszeństwa na luzie, czyli Rally O
 • Dobrej zabawy, zadowolonego psa
 • Nauki fajnych sztuczek
 • Pozytywnie zakręconych psów i opiekunów
 • Wszystkie zajęcia w Psim Ekspercie kształtują pozytywną relację między opiekunem a psem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
 • W trakcie zajęć uczestnicy będą proszeni o prowadzenie dzienniczków treningowych, będa proszeni o wysyłanie nam kilku filmików ze swoich sesji treningowych, tak abyśmy mieli szansę dać informację zwrotną na temat techniki pracy.
Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem skontaktuj się z nami: info@psi-ekspert.pl

Zobacz jak wyglądają nasze szkolenia

chevron-down