Szkolenia indywidualne dla psów

Nasi specjaliści to dyplomowani behawioryści i trenerzy, z wysokimi kompetencjami oraz wieloletnim doświadczeniem.

PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ DANE KONTAKTOWE DO KONKRETNYCH SPECJALISTÓW I CENY

Dojeżdżamy do klientów, na terenie Krakowa, Zabierzowa, Wieliczki – bezpłatnie. Poza granicami tych obszarów  doliczamy za dojazd 1 zł za km w obie strony.

Jeśli masz wątpliwości jakie szkolenie wybrać, zadzwoń do Grzegorza 786 267 670, poradzi Ci jakie szkolenie wybrać. 

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW:


Kinga Kidlarska, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta odbywa się zgodnie z poniższą listą, treningi na terenie naszej szkoły.

666 617 433

kinga@psi-ekspert.pl

Kinga od wielu lat pracuje jako trener psów, prowadząc również szkolenia grupowe w naszej szkole.  Kinga pracuje indywidualnie z psami o różnych potrzebach treningowych, razem wychowanie szczeniaka, nauczycie psa chodzenia na luźnej smyczy, przywołania, rezygnacji, samoregulacji  i innych przydatnych zachowań. Kinga pomoże urozmaicić psu czas, wesprze w rozwiązywaniu problemów domowych.


Magdalena Krzysztoporska, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta zgodnie z poniższą listą. 

602 758 635

magda@psi-ekspert.pl

Ma duże doświadczenie w pracy z rasami myśliwskimi. Sprawi, że spacer będzie przyjemną i ciekawą częścią dnia. Nauczy Ciebie i psa przydatnych zachowań spacerowych, luźnej smyczy, rezygnacji, samoregulacji i świetnego przywołania.  Magda pracuje indywidualnie ze szczeniakami, pomoże też w wychowaniu starszego pieska i psa seniora. Magda fascynuje się psimi emocjami i psią psychiką, przybliży Ci tajniki komunikacji i treningu, który buduje motywację psa i głęboką relację z opiekunem.

Nadia Mikołajczyk, behawiorysta, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta odbywa się zgodnie z poniższą listą, treningi na terenie naszej szkoły.

536 456 932
nadia@psi-ekspert.pl

Nadia, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi: reaktywnymi, lękowymi, agresywnymi. Pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem. Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.


Aleksandra Gleń, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta odbywa się zgodnie z poniższą listą, treningi na terenie naszej szkoły.

733 526 999
olaglen@psi-ekspert.pl

Ola prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w naszej szkole. Pracuje z psami w każdym wieku. Pomoże zrozumieć źródła problemów i stworzy wspólnie z Wami plan pracy, dzięki któremu modyfikacja zachowań będzie możliwa. Ola ma duże doświadczenie w układaniu relacji między dziećmi i psami, jak i w relacjach między psami. Ola pracuje również indywidualnie ze szczeniakami, prowadzi też u nas Psie Przedszkola. Razem nauczycie psa chodzenia na luźnej smyczy, przywołania, rezygnacji i innych przydatnych zachowań na spacerze. Ola przybliży Ci tajniki komunikacji i treningu, który buduje motywację psa i głęboką relację z opiekunem.


Katarzyna Staszyńska, trener szkolenia psów, koci behawiorysta.
Dojazd do klienta odbywa się zgodnie z poniższą listą, treningi na terenie naszej szkoły.

509 390 489
kasiastaszynska@psi-ekspert.pl

Kasia jest trenerem szkolenia psów i kocim behawiorystą.  Zajmuje się wychowaniem szczeniaków- dzięki niej Twoje życie i życie szczeniaka będzie przyjemniejsze i zbudowane na przyjacielskiej relacji. Kasia poćwiczy z psem komendy spacerowych takich jak chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie, pozostawanie w miejscu, autokontrolę, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad motywacją psa.  Kasia pomaga również w układaniu relacji kocio-psich. Kasia pomaga w trybie online klientom, którzy nie mogą spotkać się bezpośrednio.


Dobierz specjalistę do swoich potrzeb: 

 • Wychowanie szczeniaka: Aleksandra, Kasia, Magda, Kinga, Nadia.
 • Komendy spacerowe(przywołanie, luźna smycz, skupienie uwagi, budowanie relacji, rezygnacja itp.): Aleksandra, Kasia, Magda, Kinga, Nadia.
 • Terapia zachowań problemowych (agresja, lęki, fobie): Nadia, Aleksandra, Magda, Kasia, Kinga.
 • Układanie kocio-psiej relacji: Kasia
 • Układanie dziecięco-psiej relacji: Ola
 • Układanie psio-psiej relacji: Nadia, Aleksandra, Magda, Kasia, Kinga.

Bezpłatny dojazd trenerek, odbywa się zgodnie z poniższymi lokalizacjami. W innym wypadku naliczana jest dopłata: 1 zł za km w obie strony. Trenerski prowadzą również szkolenia indywidualne na terenie naszej szkoły

 • Kinga: Kraków (cały), Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Węgrzce, Bibice, Zielonki, Boleń, Bosutów, Kończyce, Racibowice, Zastanów, Prusy.
 • Nadia: Prokocim, Podgórze, Wola Duchacka, Kurdwanów, Bieżanów.
 • Ola: Dębniki, Zwierzyniec, Łagiewniki– Borek Fałęcki, Podgórze Duchackie, Stare Miasto, Grzegórzki, Krowodrza, Podgórze (całe), Kazimierz, Bielany, Ruczaj, Bronowice, Grzegórzki, Wieliczka (!).
 • Magda: Kraków (cały),  Zabierzów, i okolice.
 • Kasia: Dębniki, Zwierzyniec, Łagiewniki– Borek Fałęcki, Podgórze Duchackie, Stare Miasto, Grzegórzki, Krowodrza, Stare Podgórze.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE. OPCJE I CENY:

SZKOLENIA INDYWIDUALNE -SPOTKANIE PIERWSZE:

 • CZAS TRWANIA I CENA: SZKOLENIE TRWA OKOŁO 2,5 GODZINY I KOSZTUJE 290 ZŁ.
 • MIEJSCE: Umawiamy się indywidualnie na spotkanie. Spotkanie odbywa się w domu klienta, następnie na spacerze(najczęściej). Szkolenie może odbyć się również w naszej szkole: ul. Michała Ossowskiego 4, Kraków (3 min od Bonarki) lub w innym wskazanym przez klienta miejscu. Po spotkaniu wysyła: my obszerne materiały szkoleniowe na maila

SZKOLENIE INDYWIDUALNE,KOLEJNE TRENINGI (KONTYNUACJA)

 • Kontynuacja to kolejne szkolenie indywidualne, najczęściej trening w terenie.
 • Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście)- możecie skorzystać również z oferty Kontynuacja.
 • CZAS TRWANIA I CENA: Za Kontynuację płaci się w zależności od tego, ile czasu trwa:
 • 1 godzina kosztuje 150 zł
 • MIEJSCE: W naszym Centrum Psiego Eksperta lub w domu klienta, na trasie spacerowej, itp. DLACZEGO WARTO?: Trening  daje szansę na dalszą naukę, przepracowanie nowych zachowań, dodanie dodatkowych ćwiczeń- ten czas jest do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

SZKOLENIE ONLINE

 • Konsultacja przez Skype, koszt 200 zł za 2 h – umawiamy się indywidualnie na spotkanie. Polecamy konsultacje osobom z zagranicy i miast, w których nie ma możliwości pracy z Certyfikowanymi Behawiorystami.

Szkolenie indywidualne/ konsultacja behawioralna/lekcja indywidualna- używamy zamiennie tych pojęć.
Szkolenie indywidualne jest szyte na miarę, czyli jest absolutnie dostosowane do potrzeb psa i opiekuna.
To naprawdę duża kobyła, która składa się z obszernego wywiadu, postawienia hipotez, następnie następuje pokaz różnych ćwiczeń, które można wykonywać z psem, w celu osiągnięcia określonego celu. Dalej aktywizujemy i moderujemy pracę opiekunów, tak aby samodzielnie potrafili wykonywać te ćwiczenia. Po spotkaniu, które trwa dwie i pół godziny, wysyłane są zalecenia dotyczące dalszej pracy i podsumowanie spotkania, linki do akcesoriów i filmików jeśli są potrzebne. Najczęściej takie spotkanie jest ogromną dawką wiedzy i umiejętności, które przewraca światopogląd opiekuna do góry nogami. Nasz psi specjalista, (psi terapeuta-trener, to chyba najodpowiedniejsze określenie), który zna się na psiej komunikacji, ma duże doświadczenia z różnymi przypadkami, jest w stanie naprawdę dużo powiedzieć o relacji opiekuna z psem, również dlatego, że jest na zewnątrz tej relacji. Relacja i zmiany środowiskowe, są najczęściej najistotniejszymi zmiennymi. Każdy powinien przynajmniej raz skorzystać z takiego spotkania. My wzajemnie konsultujemy swoje psy, mimo tego, że każdy z naszego zespołu ma ogromne doświadczenie. Robimy to dlatego, ponieważ będąc w relacji nie widzimy je dynamiki, układu sił i innych istotnych zmiennych.


TRENING INDYWIDUALNY naszym centrum szkoleniowym

 • Szkolenie odbywa się w naszym Centrum Szkoleniowym Psi Ekspert, które znajduje się w Krakowie, na ul. Michała Ossowskiego 4.
 • Trening indywidualny trwa około 2,5 h.szkolenia indywidualne dla psów Kraków
 • Indywidualnie ustalamy godzinę.
 • Indywidualnie możemy pracować z psami dorosłymi jak i szczeniakami. Treningi indywidualne to również szansa, na modyfikację zachowań psów, które przejawiają zachowania problematyczne i na obecnym etapie, nie mogą dołączyć do zajęć do grupowych.
 • Treningi indywidualne z behawiorystą umożliwiają zmianę zachowań jak i naukę nowych, alternatywnych. Takie spotkania są fantastycznym uzupełnieniem grupowych zajęć, a behawiorysta jest do wyłącznej dyspozycji opiekuna. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenie godziny (również inne godziny niż w grafiku).

TRENING INDYWIDUALNY – kontynuacja

Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście) – możecie skorzystać również z tej oferty. To półtoragodzinny trening, w naszym Centrum Psiego Eksperta, który daje szansę na naukę, przepracowanie zachowań – ten czas do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE z dojazdem do klienta na terenie Krakowa i obrzeżach miasta

 • Szkolimy psy w każdym wieku.
  szkolenia indywidualne dla psów Kraków
 • Spotkanie można umówić na dogodny dla siebie dzień i godzinę.
 • Szkolenie indywidualne, daje szansę na rozpoczęcie wychowania szczeniaka, który jest w trakcie kwarantanny.
 • Indywidualne szkolenie szczeniaka u klienta w domu, to wspaniała opcja dla wszystkich zapracowanych opiekunów lub preferujących indywidualne szkolenie u siebie w domu.
 • Szkolenie indywidualne daje możliwość pracy z psami, przejawiającymi zachowania agresywne, cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia i fobie.
 • Szkolenie indywidualne jest wspaniałym wstępem do zajęć grupowych.
 • Celem spotkania może być:  modyfikacja zachowań  problematycznych, nauka nowych zachowań, stworzenie indywidualnego planu pracy dla psa I opiekuna.
 • Szkolenie może stanowić początek naszej współpracy, np. początek terapii zachowań, wychowywania szczeniaka lub może być jednorazowym wydarzeniem

Dzięki szkoleniu indywidualnemu możliwe jest:

 • Poszerzanie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności z zakresu psiej psychologii, komunikacji i nauki i modyfikacji zachowań.
 • Rozpoczęcie szkolenia szczeniaka, plan dalszej pracy i socjalizacji.
 • Rozpoczęcie i zaplanowanie terapii zachowań – modyfikacji zachowań i nauki zachowań alternatywnych.
 • Indywidualne dobranie metod szkoleniowych.

szkolenia indywidualne dla psów KrakówKONSULTACJA ONLINE, przez Skype

 • Indywidualnie ustalamy godzinę.
 • Konsultacja przez Skype trwa około 2h.
 • Przed konsultacją przygotuj listę pytań i oczekiwań do behawiorysty.
 • Wybierz wygodne miejsce do rozmowy i czekaj na kontakt behawiorysty w umówionym terminie.

Ta nowa usługa, jest odpowiedzią na potrzeby osób, w których mieście nie ma behawiorysty. Ten zawód jest nadal młody, a nowoczesne metody szkolenia psów, w których nie używa się presji psychicznej i fizycznej są nadal rzadkością w Polsce, a szczególnie w mniejszych miastach. Taka konsultacja nie daje takich efektów pracy jak bezpośrednia praca z psem, ale pozwala zdiagnozować źródło problemu, stworzyć plan pracy i dać podstawy szkoleniowe opiekunom do nauki własnego psa.

Psi-ekspert menu