Szkolenia indywidualne dla psów

Nasze specjalistki to dyplomowane behawiorystki i trenerki, z wysokimi kompetencjami oraz wieloletnim doświadczeniem.

Możesz zamówić szkolenie do siebie do domu lub umówić się w naszej szkole. Ceny znajdziesz poniżej.

 


Ewelina Szulc, behawiorysta, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta na terenie całego Krakowa i okolic (za dopłatą), treningi na terenie naszej szkoły.

575-922-210
ewelina@psi-ekspert.pl

Ewelina, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi, pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem. Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.

 


Nadia Mikołajczyk, behawiorysta, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta na terenie całego Krakowa, treningi na terenie naszej szkoły.

536-456-932,
nadia@psi-ekspert.pl
Nadia, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi: reaktywnymi, lękowymi, agresywnymi. Pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem. Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.

 


Aleksandra Gleń, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta na terenie całego Krakowa i okolic (za dopłatą), treningi na terenie naszej szkoły.

733 526 999
olaglen@psi-ekspert.pl

Ola pracuje indywidualnie ze szczeniakami. Prowadzi też Mini Grupy Psiego Przedszkola. Pomoże w wychowaniu szczeniaka, przybliży tajniki komunikacji i treningu który buduje motywacja psa i głęboką relację z opiekunem.

 


Katarzyna Staszyńska, trener szkolenia psów, koci behawiorysta.
Dojazd do klienta na terenie Krakowa i okolic, treningi na terenie naszej szkoły.

509 390 489
kasiastaszynska@psi-ekspert.pl

Kasia jest trenerem szkolenia psów i kocim behawiorystą.  Zajmuje się wychowaniem szczeniaków- dzięki niej Twoje życie i życie szczeniaka będzie przyjemniejsze i zbudowane na przyjacielskiej relacji. Kasia poćwiczy z psem komendy spacerowych takich jak chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie, pozostawanie w miejscu, autokontrolę, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad motywacją psa.  Kasia pomaga również w układaniu relacji kocio-psich. Kasia pomaga w trybie online klientom, którzy nie mogą spotkać się bezpośrednio. 


Agnieszka Wójcik, trener szkolenia psów, technik weterynarii.
Aga umawia się wyłącznie na terenie naszej szkoły

507-897-620,
agnieszka@psi-ekspert.pl

Agnieszka trenuje psy z posłuszeństwa na spacerze, zajmuje się głównie pracą nad skupieniem psa na przewodniku, nauce rezygnacji, komendach spacerowych takich jak chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie, pozostawanie w miejscu, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad motywacją psa. Agnieszka zajmuje się również wychowywaniem szczeniaków.


Urszula Sasorska, trener szkolenia psów. Obecnie Ula prowadzi zajęcia grupowe: psie przedszkole i ekstra klasę.

urszula@psi-ekspert.pl

Ula,  trener psów. Zajmuje się psimi sportami, zarazi Cię pasją do Nose Work (detekcja zapachowa), Obedience (posłuszeństwo sportowe), Rally Obedience (posłuszeństwo na luzie. Potrenuje z Tobą i psem chodzenie na luźnej smyczy, przywołania z utrudnieniami. Poćwiczy w ciekawy sposób posłuszeństwo i opowie jak urozmaicić psu czas. Ula zajmuje się również rozwiązywaniem szczenięcych problemów i ogólnie wychowaniem szczeniaka. Zajmuje się również Dog Handlingiem, czyli przygotuje Ciebie i psa na wystawy!


SZKOLENIA INDYWIDUALNE. OPCJE I CENY:

SZKOLENIA INDYWIDUALNE -SPOTKANIE PIERWSZE:

 • CZAS TRWANIA I CENA: SZKOLENIE TRWA OKOŁO 2,5 GODZINY I KOSZTUJE 290 ZŁ.
 • MIEJSCE: Umawiamy się indywidualnie na spotkanie. Spotkanie odbywa się w domu klienta, następnie na spacerze(najczęściej). Szkolenie może odbyć się również w naszej szkole: ul. Michała Ossowskiego 4, Kraków (3 min od Bonarki) lub w innym wskazanym przez klienta miejscu. Po spotkaniu wysyła: my obszerne materiały szkoleniowe na maila

SZKOLENIE INDYWIDUALNE,KOLEJNE TRENINGI (KONTYNUACJA)

 • Kontynuacja to kolejne szkolenie indywidualne, najczęściej trening w terenie.
 • Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście)- możecie skorzystać również z oferty Kontynuacja.
 • CZAS TRWANIA I CENA: Za Kontynuację płaci się w zależności od tego, ile czasu trwa:
 1. 1 godzina kosztuje 150 zł
 • MIEJSCE: W naszym Centrum Psiego Eksperta lub w domu klienta, na trasie spacerowej, itp. DLACZEGO WARTO?: Trening  daje szansę na dalszą naukę, przepracowanie nowych zachowań, dodanie dodatkowych ćwiczeń- ten czas jest do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

SZKOLENIE ONLINE

 • Konsultacja przez Skype, koszt 200 zł za 2 h – umawiamy się indywidualnie na spotkanie. Polecamy konsultacje osobom z zagranicy i miast, w których nie ma możliwości pracy z Certyfikowanymi Behawiorystami.

TRENING INDYWIDUALNY naszym centrum szkoleniowym

 • Szkolenie odbywa się w naszym Centrum Szkoleniowym Psi Ekspert, które znajduje się w Krakowie, na ul. Michała Ossowskiego 4.
 • Trening indywidualny trwa około 2,5 h.szkolenia indywidualne dla psów Kraków
 • Indywidualnie ustalamy godzinę.
 • Indywidualnie możemy pracować z psami dorosłymi jak i szczeniakami. Treningi indywidualne to również szansa, na modyfikację zachowań psów, które przejawiają zachowania problematyczne i na obecnym etapie, nie mogą dołączyć do zajęć do grupowych.
 • Treningi indywidualne z behawiorystą umożliwiają zmianę zachowań jak i naukę nowych, alternatywnych.Takie spotkania są fantastycznym uzupełnieniem grupowych zajęć, a behawiorysta jest do wyłącznej dyspozycji opiekuna. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenie godziny (również inne godziny niż w grafiku).

TRENING INDYWIDUALNY – kontynuacja

Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście) – możecie skorzystać również z tej oferty. To półtoragodzinny trening, w naszym Centrum Psiego Eksperta, który daje szansę na naukę, przepracowanie zachowań – ten czas do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE z dojazdem do klienta na terenie Krakowa i obrzeżach miasta

 • Spotkanie trwa około 2,5 godziny.
 • Szkolimy psy w każdym wieku.
 • Bezpłatny dojazd na terenie Krakowa.szkolenia indywidualne dla psów Kraków
 • Spotkanie można umówić na dogodny dla siebie dzień i godzinę.
 • Szkolenie indywidualne, daje szansę na rozpoczęcie wychowania szczeniaka, który jest w trakcie kwarantanny.
 • Indywidualne szkolenie szczeniaka u klienta w domu, to wspaniała opcja dla wszystkich zapracowanych opiekunów lub preferujących indywidualne szkolenie u siebie w domu.
 • Szkolenie indywidualne daje możliwość pracy z psami, przejawiającymi zachowania agresywne, cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia i fobie.
 • Szkolenie indywidualne jest wspaniałym wstępem do zajęć grupowych.
 • Celem spotkania może być:  modyfikacja zachowań  problematycznych, nauka nowych zachowań, stworzenie indywidualnego planu pracy dla psa I opiekuna.
 • Trzy godzinne spotkanie może stanowić początek naszej współpracy, np. początek terapii zachowań, wychowywania szczeniaka lub może być jednorazowym wydarzeniem

Dzięki szkoleniu indywidualnemu możliwe jest:

 • Poszerzanie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności z zakresu psiej psychologii, komunikacji i nauki i modyfikacji zachowań.
 • Rozpoczęcie szkolenia szczeniaka, plan dalszej pracy i socjalizacji.
 • Rozpoczęcie i zaplanowanie terapii zachowań – modyfikacji zachowań i nauki zachowań alternatywnych.
 • Indywidualne dobranie metod szkoleniowych.

szkolenia indywidualne dla psów KrakówKONSULTACJA ONLINE, przez Skype

 • Indywidualnie ustalamy godzinę.
 • Konsultacja przez Skype trwa około 2h.
 • Przed konsultacją przygotuj listę pytań i oczekiwań do behawiorysty.
 • Wybierz wygodne miejsce do rozmowy i czekaj na kontakt behawiorysty w umówionym terminie.

Ta nowa usługa, jest odpowiedzią na potrzeby osób, w których mieście nie ma behawiorysty. Ten zawód jest nadal młody, a nowoczesne metody szkolenia psów, w których nie używa się presji psychicznej i fizycznej są nadal rzadkością w Polsce, a szczególnie w mniejszych miastach. Taka konsultacja nie daje takich efektów pracy jak bezpośrednia praca z psem, ale pozwala zdiagnozować źródło problemu, stworzyć plan pracy i dać podstawy szkoleniowe opiekunom do nauki własnego psa.

 

Psi-ekspert menu