Szkolenia indywidualne dla psów

Nasze specjalistki to dyplomowane behawiorystki i trenerki, z wysokimi kompetencjami oraz wieloletnim doświadczeniem.

Możesz zamówić szkolenie do siebie do domu lub umówić się w naszej szkole.

 

Karolina Walków, behawiorysta, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta na terenie całego Krakowa i okolic (za dopłatą), treningi na terenie naszej szkoły. Karolina prowadzi również konsultacje online (w całości lub łączone).

575 922 210
karolina@psi-ekspert.pl


Karolina, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi, pomoże w wychowaniu szczeniaka, wesprze w układaniu relacji z dziećmi. Ma duże doświadczenie w pracy z lękiem separacyjnym.


Ewelina Szulc, behawiorysta, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta na terenie całego Krakowa i okolic (za dopłatą), treningi na terenie naszej szkoły.

500 385 292
ewelina@psi-ekspert.pl

Ewelina, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi, pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem. Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.


Katarzyna Staszyńska, trener szkolenia psów, koci behawiorysta.
Dojazd do klienta na terenie Krakowa i okolic, treningi na terenie naszej szkoły.

509 390 489
kasiastaszynska@psi-ekspert.pl

Kasia jest trenerem szkolenia psów i kocim behawiorystą.  Zajmuje się wychowaniem szczeniaków- dzięki niej Twoje życie i życie szczeniaka będzie przyjemniejsze i zbudowane na przyjacielskiej relacji. Kasia poćwiczy z psem komendy spacerowych takich jak chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie, pozostawanie w miejscu, autokontrolę, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad motywacją psa.  Kasia pomaga również w układaniu relacji kocio-psich.


Urszula Sasorska, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta na terenie Krakowa, treningi na terenie naszej szkoły.

730-864-591,
urszula@psi-ekspert.pl

Ula,  trener psów. Zajmuje się psimi sportami, zarazi Cię pasją do Nose Work (detekcja zapachowa), Obedience(posłuszeństwo sportowe), Rally Obedience (posłuszeństwo na luzie. Potrenuje z Tobą i psem chodzenie na luźnej smyczy, przywołania z utrudnieniami. Poćwiczy w ciekawy sposób posłuszeństwo i opowie jak urozmaicić psu czas. Ula zajmuje się również rozwiązywaniem szczenięcych problemów i ogólnie wychowaniem szczeniaka. Zajmuje się również Dog Handlingiem, czyli przygotuje Ciebie i psa na wystawy!


Agnieszka Wójcik, trener szkolenia psów, technik weterynarii.
Aga umawia się wyłącznie na terenie naszej szkoły

507-897-620,
agnieszka@psi-ekspert.pl

Agnieszka trenuje psy z posłuszeństwa na spacerze, zajmuje się głównie pracą nad skupieniem psa na przewodniku, nauce rezygnacji, komendach spacerowych takich jak chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie, pozostawanie w miejscu, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad motywacją psa. Agnieszka zajmuje się również wychowywaniem szczeniaków.


Nadia Mikołajczyk, behawiorysta, trener szkolenia psów.
Dojazd do klienta na terenie całego Krakowa, treningi na terenie naszej szkoły.

NADIA JEST NA URLOPIE
536-456-932,
nadia@psi-ekspert.pl
Nadia, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi: reaktywnymi, lękowymi, agresywnymi. Pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem. Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE. OPCJE I CENY:

SZKOLENIA INDYWIDUALNE -SPOTKANIE PIERWSZE:

 • CZAS TRWANIA I CENA: SZKOLENIE TRWA OKOŁO 2,5 GODZINY I KOSZTUJE 270 ZŁ.
 • MIEJSCE: Umawiamy się indywidualnie na spotkanie. Spotkanie odbywa się w domu klienta, następnie na spacerze(najczęściej). Szkolenie może odbyć się również w naszej szkole: ul. Michała Ossowskiego 4, Kraków (3 min od Bonarki) lub w innym wskazanym przez klienta miejscu. Po spotkaniu wysyła: my obszerne materiały szkoleniowe na maila

SZKOLENIE INDYWIDUALNE,KOLEJNE TRENINGI (KONTYNUACJA)

 • Kontynuacja to kolejne szkolenie indywidualne, najczęściej trening w terenie.
 • Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście)- możecie skorzystać również z oferty Kontynuacja.
 • CZAS TRWANIA I CENA: Za Kontynuację płaci się w zależności od tego, ile czasu trwa:
 1. 1,5 h to kosztuje 150 zł,
 2. 2 h to 200 zł
 3. 2,5 h 250 zł
 • MIEJSCE: W naszym Centrum Psiego Eksperta lub w domu klienta, na trasie spacerowej, itp. DLACZEGO WARTO?: Trening  daje szansę na dalszą naukę, przepracowanie nowych zachowań, dodanie dodatkowych ćwiczeń- ten czas jest do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

SZKOLENIE ONLINE

 • Konsultacja przez Skype, koszt 200 zł za 2 h – umawiamy się indywidualnie na spotkanie. Polecamy konsultacje osobom z zagranicy i miast, w których nie ma możliwości pracy z Certyfikowanymi Behawiorystami.

TRENING INDYWIDUALNY naszym centrum szkoleniowym

 • Szkolenie odbywa się w naszym Centrum Szkoleniowym Psi Ekspert, które znajduje się w Krakowie, na ul. Michała Ossowskiego 4.
 • Trening indywidualny trwa około 2,5 h.szkolenia indywidualne dla psów Kraków
 • Indywidualnie ustalamy godzinę.
 • Indywidualnie możemy pracować z psami dorosłymi jak i szczeniakami. Treningi indywidualne to również szansa, na modyfikację zachowań psów, które przejawiają zachowania problematyczne i na obecnym etapie, nie mogą dołączyć do zajęć do grupowych.
 • Treningi indywidualne z behawiorystą umożliwiają zmianę zachowań jak i naukę nowych, alternatywnych.Takie spotkania są fantastycznym uzupełnieniem grupowych zajęć, a behawiorysta jest do wyłącznej dyspozycji opiekuna. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenie godziny (również inne godziny niż w grafiku).

TRENING INDYWIDUALNY – kontynuacja

Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście) – możecie skorzystać również z tej oferty. To półtoragodzinny trening, w naszym Centrum Psiego Eksperta, który daje szansę na naukę, przepracowanie zachowań – ten czas do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE z dojazdem do klienta na terenie Krakowa i obrzeżach miasta

 • Spotkanie trwa około 2,5 godziny.
 • Szkolimy psy w każdym wieku.
 • Bezpłatny dojazd na terenie Krakowa.szkolenia indywidualne dla psów Kraków
 • Spotkanie można umówić na dogodny dla siebie dzień i godzinę.
 • Szkolenie indywidualne, daje szansę na rozpoczęcie wychowania szczeniaka, który jest w trakcie kwarantanny.
 • Indywidualne szkolenie szczeniaka u klienta w domu, to wspaniała opcja dla wszystkich zapracowanych opiekunów lub preferujących indywidualne szkolenie u siebie w domu.
 • Szkolenie indywidualne daje możliwość pracy z psami, przejawiającymi zachowania agresywne, cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia i fobie.
 • Szkolenie indywidualne jest wspaniałym wstępem do zajęć grupowych.
 • Celem spotkania może być:  modyfikacja zachowań  problematycznych, nauka nowych zachowań, stworzenie indywidualnego planu pracy dla psa I opiekuna.
 • Trzy godzinne spotkanie może stanowić początek naszej współpracy, np. początek terapii zachowań, wychowywania szczeniaka lub może być jednorazowym wydarzeniem

Dzięki szkoleniu indywidualnemu możliwe jest:

 • Poszerzanie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności z zakresu psiej psychologii, komunikacji i nauki i modyfikacji zachowań.
 • Rozpoczęcie szkolenia szczeniaka, plan dalszej pracy i socjalizacji.
 • Rozpoczęcie i zaplanowanie terapii zachowań – modyfikacji zachowań i nauki zachowań alternatywnych.
 • Indywidualne dobranie metod szkoleniowych.

szkolenia indywidualne dla psów KrakówKONSULTACJA ONLINE, przez Skype

 • Indywidualnie ustalamy godzinę.
 • Konsultacja przez Skype trwa około 2h.
 • Przed konsultacją przygotuj listę pytań i oczekiwań do behawiorysty.
 • Wybierz wygodne miejsce do rozmowy i czekaj na kontakt behawiorysty w umówionym terminie.

Ta nowa usługa, jest odpowiedzią na potrzeby osób, w których mieście nie ma behawiorysty. Ten zawód jest nadal młody, a nowoczesne metody szkolenia psów, w których nie używa się presji psychicznej i fizycznej są nadal rzadkością w Polsce, a szczególnie w mniejszych miastach. Taka konsultacja nie daje takich efektów pracy jak bezpośrednia praca z psem, ale pozwala zdiagnozować źródło problemu, stworzyć plan pracy i dać podstawy szkoleniowe opiekunom do nauki własnego psa.

 

Psi-ekspert menu