SZKOLENIE PSÓW – KRAKÓW

Psy fantastycznie odnajdują się w nowoczesnym typie szkoleń, robią postępy w nauce i pozostają łagodne oraz przyjacielskie. Każdy pies zasługuje na humanitarną edukację!

Profesjonalne szkolenie psów u Psiego Eksperta!


Zobacz filmiki z zajęć  grupowych, na naszym kanale: https://www.youtube.com/user/PsiEkspertPL

Ceny i terminy szkoleń znajdują się tutaj: https://psi-ekspert.pl/rozklad-zajec/


  • PSIE PRZEDSZKOLE czyli grupowe zajęcia dla szczeniaków. Zajęcia odbywają się najczęściej w weekendy. Te słynne zajęcia sprawią, że Twój szczeniak będzie znał przydatne komendy, rozwinie umiejętności kulturalnej komunikacji z psami, zapewnimy my również świetną socjalizację. Inwestuj w szczeniaka- to się opłaca :) Prze Przedszkole to 8 szkoleń, każde trwa 1,5 h.

  • SZKOLENIE GRUPOWE PSÓW OD 5 MIESIĄCA ŻYCIA(nastolatki i dorosłe pieski) -GRUPA FIT- nauka wielu przydatnych komend, tor przeszkód, szkolenia terenowe, w tym Dogtrekking w naturze, w mieście oraz tropienie. Zajęcia odbywają się w weekendy. Fit to 8 szkoleń, każde trwa minimum 1,5 h ( szkolenia terenowe trwają około 2,5 h)

  • SZKOLENIA GRUPOWE XS – DLA MINIATUROWYCH PIESKÓW- szkolenie dla małych gabarytowo i wielkich duchowo psiaków. Program szkolenia jest dostosowany do piesków w rozmiarze S i XS. Bardzo przydatne komendy, rozwiązanie problemów, bezpieczna zabawa i przygotowanie do wystaw ( jeśli będą chętni). Szkolenie Grupowe XS obejmuje 8 spotkań, każde trwa minimum 1,5 h.

  • KULTURA OSOBISTA-SZKOLENIE GRUPOWE PSÓW OD 5 MIESIĄCA ŻYCIA(nastolatki i dorosłe pieski) –komendy, resocjalizacja, komunikacja na spacerze, praca ze smyczą, praca nad emocjami, modyfikacja zachowań, tor przeszkód. Dużo pracy- oczywiście pozytywnie :) Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach. Szkolenie Kultura Osobista obejmuje 8 szkoleń, każde trwa minimum 1,5h.

  • W cenie zajęć grupowych znajduje się: DOG HANDLING- CZYLI PROFESJONALNE WYSTAWIANIE PSÓWProfesjonalny handling sprawia, że pies nie tylko doskonale prezentuje się na ringu wystawowym, ale także dobrze się bawi. Jeśli opiekun psa zgłosi chęć, przygotowania psa do wystawy- w trakcie zajęć grupowych, będziemy uczyć profesjonalnego prezentowania psa w ruchu, pozycjach statecznych i przygotowywać do badania sędziego na ringu. Na lekcję z Dog Handling, można również umówić się indywidualnie.

 • Warsztat nauki chodzenia na luźnej smyczy „♥ Wrzuć na luz” Warsztat nauki chodzenia na luźnej smyczy, to dwudniowe zajęcia praktyczne, mające na celu naukę komend spacerowych, przydatnych do spacerowania z psem na smyczy. Pracujemy z „reaktywnością smyczową”, poznajemy źródła ciągnięcia na smyczy, uczymy technik chodzenia na luźnej smyczy. Więcej informacji w zakładce Warsztaty:  https://psi-ekspert.pl/warsztaty/

 • Warsztat przywołania „♥ Do mnie” to jednodniowe zajęcia praktyczne, mające na celu naukę przywołania psa. Podczas warsztatu poznajemy metody skutecznego przywołania psa, dowiadujemy się dlaczego pies nie wraca na zawołanie. Uczestnicy wzbogacają się o metody motywowania psa i budowania dobrej relacji. Więcej informacji w zakładce:  https://psi-ekspert.pl/warsztaty/

 • Szkolenie Grupowe Poziom II- tropienie, komunikacja, nose work, rally O.

 • POJEDYNCZY TRENING NA SZKOLENIU GRUPOWYM “ODWIEDZINY” Jeśli jesteś Absolwentem Psiego Eksperta, ukończyłeś ze swoim psem szkolenie grupowe- możesz nas odwiedzić na szkoleniu grupowym, skorzystać z porady, pobawić się z psem na torze przeszkód, w basenie, dać psu frajdę z zabawy z innymi psami. Koszt pojedynczej wizyty na szkoleniu grupowym- 100 zł

 • Centrum Szkoleniowe Psi Ekspert, znajduje się w Krakowie, na ul Michała Ossowskiego 4 .
 • Zapraszamy do obejrzenie filmików ze szkoleń, na naszym kanale youtobe, link:
 • https://www.youtube.com/user/PsiEkspertPL
 • ZAPISZ PSA NA ZAJĘCIA JUŻ TERAZ: 513-922-242, info@psi-ekspert.pl
 • Terminy zajęć grupowych, na najbliższy miesiąc, znajdują się poniżej.
 • SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O SZKOLENIACH GRUPOWYCH
 • Każde szkolenie grupowe obejmuje 8 spotkań.
 • Zajęcia trwają 90 minut.
 • MIEJSCE: ul.Michała Ossowskiego 4, 30-656 Kraków ( 5 min od Bonarki)
 • Zasada odrabiania zajęć- jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w termie, który Ci odpada :)

  Program każdego kursu podstawowego (modyfikowany wg potrzeb grupy):

  • Skupianie uwagi na opiekunie.
  • Przywołanie.
  • Chodzenie na luźnej smyczy.
  • Pozostawanie na miejscu.
  • Dog Handling – przygotowanie pod wystawę (jeśli opiekun zgłosi zapotrzebowanie)
  • Niepodejmowanie pokarmu bez pozwolenia.
  • Wypuszczanie z pyska zabawki, jedzenia.
  • Budowanie zaufania do opiekuna na torze przeszkód, w basenie.
  • Komendy spacerowe na smyczy: Idziemy, Stój, Siad, Leżeć, Wróć, Równaj, Wąchaj.
  • Komendy spacerowych bez smyczy: Do mnie, Biegaj, Stój.
  • Reagowanie na komendy werbalne i optyczne.
  • Kontrola emocji i kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach.

  FIT DOG

  Tresura psów Kraków

  Nauka wielu przydatnych komend, dwa szkolenia terenowe, w tym Dogtrekking w naturze, w mieście oraz tropienie. Fit Dog, tak nazywamy nasze zajęcia grupowe dla psów. Lubimy o nich myśleć jak o fitnessie dla psów. Chcemy, aby tresura psów – zarówno fizyczna jak i intelektualna – stała się naturalnym sposobem spędzania czasu ze swoim psem. Chcemy nauczyć opiekunów jak zorganizować czas psu, jak powinno przebiegać szkolenie psa i jak go stymulować do rozwoju i nauki. Zajęcia grupowe, na których karciło się psy, korygowało i stosowało kolczatki, dławiki i łańcuszki zaciskowe to na szczęście przeszłość!

   

  Fitness dla psów to innowacyjne podejście do pracy z psami. Zajęcia grupowe i indywidualne, ukierunkowane są na poprawę funkcjonowania psa w codziennych sytuacjach, wypełnione są praktycznymi, życiowymi zadaniami, w przeciwieństwie do kanonu nauczania wielu innych szkół. Zajęcia rozwijają intelektualnie psa (i opiekuna), pozytywnie stymulują i wzbogacają o wiedzę potrzebną do zbudowania wspaniałej relacji z psem. A wszystko to w formie przyjemnej zabawy!

   

  Fit Dog to rozwój psycho-ruchowy – zajęcia grupowe, które poprzez zabawy intelektualne, zapewniają psu odpowiednią dla jego wieku i możliwości – stymulację. Na zajęciach opiekunowie dowiadują się, w jakie aktywności angażować swoje psy i jak organizować im czas, by psy były spełnione, szczęśliwe i zmęczone. Opiekunowie uczą się, jak w ciekawy sposób zająć psa, zarówno w sytuacji kiedy przebywa sam i z opiekunem. Na tych zajęciach zapewniamy psom również aktywność fizyczną i uczymy opiekunów jak organizować i wymyślać różne ćwiczenia dla psa.

  KULTURA OSOBISTA

  Tresura psa KrakówZajęcia grupowe, które ukierunkowane są również na naukę psa nowych zachowań i modyfikację zachowań problematycznych. Kultura osobista psa, polega na poprawnym zachowaniu w obecności innych psów, chodzeniu na luźnej smyczy, przychodzeniu na zawołanie, oddawaniu przedmiotów, skupianiu uwagi na opiekunie w rożnych rozproszeniach i wielu wielu innych, przydatnych w życiu codziennych zachowaniach. Zajęcia są wypełnione nauką praktycznych zachowań, umożliwiających przyjemne i wygodne życie z psem.

   

  SZKOLENIA GRUPOWE XS – DLA MINIATUROWYCH PIESKÓW

  Szkoła dla psów Kraków

  Szkolenie dla małych gabarytowo i wielkich duchowo psiaków. Program szkolenia jest dostosowany do piesków w rozmiarze S i XS. Bardzo przydatne komendy, rozwiązanie problemów, bezpieczna zabawa i przygotowanie do wystaw.

   

   

   

   

   

  DOG HANDLING – PROFESJONALNE WYSTAWIANIE PSÓW

   

  W cenie wszystkich zajęć grupowych wliczony jest profesjonalny handling. Sprawia, że pies nie tylko doskonale prezentuje się na ringu wystawowym, ale także dobrze się bawi. Jeśli opiekun psa zgłosi chęć, przygotowania psa do wystawy – w trakcie zajęć grupowych, będziemy uczyć profesjonalnego prezentowania psa w ruchu, pozycjach statecznych i przygotowywać do badania sędziego na ringu. Na lekcję z Dog Handling, można również umówić się indywidualnie.

   

Psi-ekspert menu