Mini Grupy

MINI GRUPY SZKOLENIOWE

szkolenia tematyczne i specjalistyczne

MIEJSCE: nasza szkoła na ulicy  Ossowskiego 4, w Krakowie
ILE TRWA SZKOLENIE: w pakiecie znajduje się 5 praktycznych, godzinnych zajęć. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do naszych instruktażowych filmików i bezterminowy dostęp do Dyżuru Psiego Eksperta, który minimum raz w miesiącu, odbywa się na żywo z behawiorystką. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące Dyżuru i warunków zapis: https://psi-ekspert.pl/dyzur-psiego-eksperta/
TERMIN WAŻNOŚCI KURSU: Termin ważności pakietu to 3 miesiące- to nasz sposób na zmotywowanie opiekunów do systematycznej pracy. W tym czasie należy wykorzystać 5 godzin praktycznych.
KIEDY: treningi będą indywidualnie uzgadniane telefonicznie lub mailowo z trenerką.
ILOŚĆ PSÓW: w zajęciach mogą uczestniczyć trzy lub cztery psy i dowolna ilość opiekunów.
CENA CAŁEGO KURSU : 560 zł
JAK DOKONAĆ PŁATNOŚCI:
Płatności za wybrane szkolenie należy dokonać “z góry”, płacąc na nasze konto firmowe 480 zł i wpisując nazwę szkolenia i imię psa w tytule, np. “Mini Psie przedszkole, pies Pixel”
Daj nam znać, jeśli chcesz fakturę.
DANE DO PŁATNOŚCI:
Grzegorz Sławiński Proactive
ul. Michała Ossowskiego 4, 30-656 Kraków
nr konta: 45249000050000453054671867

MINI GRUPY – oferta szkoleń, a poniżesz opis zajęć.

  • FITNESS DLA PSÓW od 6 miesiąca do późnej starości. Zajęcia są rozwijające i ciekawe dla psa i opiekuna, wpływają pozytywnie na relację, kondycję fizyczną psa, skupienie uwagi i wyciszenie psa.
  • EKSTRA KLASAszkolenie kontynuacyjne, dla naszych absolwentów, również dla szczeniaków po psim przedszkolu. Wszystkiego po trochę: psie sporty takie jak nose work, obedience, rally obedience, fitness, sztuczki, itd.

OPIS SZCZEGÓŁOWY MINI GRUP:

 

FITNESS DLA PSÓW

TEMATYKA:
Regularny trening Psiego Fitnessu zwiększa jego bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko urazu w życiu codziennym. Pies z większą świadomością ciała ma większą szansę na wyratowanie się z opresji, która normalnie skończyła by się kontuzją. U psów wystawowych pomaga to przy pracy nad odpowiednią postawą.
Psi Fitness wielowymiarowo wpływa na organizm czworonoga:

  • aktywuje i rozbudowuje mięśnie szkieletowe,
  • wzmacnia propriocepcję – świadomość gdzie w przestrzeni znajdują się części ciała,
  • poprawia koordynację,
  • poprawia kondycję,
  • odżywia chrząstki, pozytywnie wpływa na stawy,
  • kontakt z różnymi podłożami pobudza układ nerwowy.
  • ćwiczenie równowagi, pozwala skupić się na mięśniach posturalnych i refleksach. Są to mięśnie o wysokiej wytrzymałości i mięśnie, które pomagają utrzymać ciało w obliczu grawitacji.

DLA KOGO: Zajęcia dla psów, które ukończyły 5 miesięcy, aż do późnej starości. Zajęcia są rozwijające i ciekawe dla psa i opiekuna, wpływają pozytywnie na relację, kondycję fizyczną psa, skupienie uwagi i wyciszenie psa.
JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem skontaktuj się z trenerką NADIĄ MIKOŁAJCZYK: wyślij SMS 536 456 932 lub napisz maila na nadia@psi-ekspert.pl
Trenerka skontaktuje się z Tobą, w celu ustalenia dat szkoleń.
Zapraszamy!

EKSTRA KLASA – szkolenie kontynuacyjne

TEMATYKA
Wszystkiego po trochę: psie sporty takie jak nose work, rally obedience, fitness, sztuczki. To szkolenie dla tych, którzy się wkręcili w szkolenie i chcą więcej! To zajęcia grupowe dla opiekunów, którzy chcą się nauczyć jak urozmaicić psu czas, tak by był spełnionym i wykorzystującym swój potencjał psem oraz jak wypracować posłuszeństwo w sposób ciekawy i odrobinę sportowy! Na zajęciach będziemy uszczęśliwiać psy, poprzez
Nose work-zadania związane z detekcją zapachową , dzięki którym pies poczuje się wreszcie docenionym niuchaczem.
Rally Obedience (Rally-O), czyli posłuszeństwo na luzie.
ciekawe sposoby na motywowanie psa do trenowania
naukę opiekuna budowania relacji z psem i kształtowania jasnej komunikacji i dobrej zabawy
Sztuczki i fitness dla psów
DLA KOGO: szkolenie kontynuacyjne, dla naszych absolwentów, od 5 miesiąca życia lub szczeniaków. Rekomendujemy to szkolenie dla psów, które potrafią już pracować z markerem i uczestniczyły już w jakimś naszym szkoleniu lub były na zajęciach indywidualnych.
JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem skontaktuj się z trenerką ULĄ SASORSKĄ, wyślij SMS na numer 730 864 591 lub napisz maila na urszula@psi-ekspert.pl
Trenerka skontaktuje się z Tobą, w celu ustalenia dat szkoleń.
Zapraszamy!

Psi-ekspert menu