Mini Grupy

MINI GRUPY SZKOLENIOWE

“TRZY PSY”
szkolenia tematyczne i specjalistyczne

MIEJSCE: nasza szkoła na ulicy Michała Ossowskiego 4, w Krakowie
ILE TRWA SZKOLENIE: w pakiecie znajduje się 5 praktycznych, godzinnych zajęć. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do naszych instruktażowych filmików i bezterminowy dostęp do Dyżuru Psiego Eksperta, który raz w miesiącu, odbywa się na żywo z behawiorystką. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące Dyżuru i warunków zapis: https://psi-ekspert.pl/dyzur-psiego-eksperta/
TERMIN WAŻNOŚCI KURSU: Termin ważności pakietu to 3 miesiące- to nasz sposób na zmotywowanie opiekunów do systematycznej pracy. W tym czasie należy wykorzystać 5 godzin praktycznych.
KIEDY: treningi będą indywidualnie uzgadniane telefonicznie lub mailowo z trenerką.
ILOŚĆ PSÓW: w zajęciach mogą uczestniczyć trzy psy i dowolna ilość opiekunów.
CENA CAŁEGO KURSU : 480 zł
JAK DOKONAĆ PŁATNOŚCI:
Płatności za wybrane szkolenie należy dokonać “z góry”, płacąc na nasze konto firmowe 480 zł i wpisując nazwę szkolenia i imię psa w tytule, np. “Szkolenie Trzy szczeniaki, pies Pixel”
Daj nam znać, jeśli chcesz fakturę.
DANE DO PŁATNOŚCI:
Grzegorz Sławiński Proactive
ul. Michała Ossowskiego 4, 30-656 Kraków
nr konta: 45249000050000453054671867

MINI GRUPY “TRZY PSY”- oferta szkoleń:

 • TRZY SZCZENIAKI-dla szczeniaków do 5  socjalizacja, komendy szczeniaczkowe, przywołanie, rezygnacja, luźna smycz. 
 • FITNESS DLA TRZECH PSÓW (od 5 miesiąca, Zajęcia są rozwijające i ciekawe dla psa i opiekuna, wpływają pozytywnie na relację, kondycję fizyczną psa, skupienie uwagi i wyciszenie psa.
 • SPACEROWE TRZY PSY czyli spacer, motywacja, kooperacja – budowanie motywacji do pracy krok po kroku, luźna smyczy, przywołanie, rezygnacja, komendy spacerowe, odwrażliwianie na dotyk, zabiegi higieniczne, itp.
 • TRZY MINIATURKI- szkolenie dla piesków ras miniaturowych i małych gabarytowo kundelków, od 5 miesiąca życia do późnej starości
 • EKSTRA KLASA DLA TRZECH PSÓW – szkolenie kontynuacyjne, dla naszych absolwentów. Wszystkiego po trochę: psie sporty takie jak nose work, rally obedience, fitness, sztuczki, itd.

OPIS SZCZEGÓŁOWY MINI GRUP “TRZY PSY”:

TRZY SZCZENIAKI- do 5 miesiąca życia

TEMATYKA:
Na zajęciach będziemy pracowali nad zachowaniami, które warto wypracować u każdego szczeniaka, takimi jak:

 • budowanie relacji z opiekunem,
 • przywołanie, 
 • rezygnację z jedzenia, 
 • kontrola gryzienia, 
 • chodzenie na smyczy, 
 • udzielimy porad dietetycznych, 
 • porad dotyczących organizacji czasu, przestrzeni psa,
 • będziemy pracowali nad socjalizacją i odpowiednim modelowaniem zabawy między psami.

DLA KOGO:
Dla opiekunów szczeniaków, którzy chcą szkolić szczeniaka w oparciu o pozytywne metody, chcą mieć w psie przyjaciela, z którym będą się dogadywać i przyjaźnić przez całe jego życie. To wygodny wybór dla opiekunów, którzy nie mogą regularnie uczęszczać na psie przedszkole, w tej opcji umawiają się wspólnie z trenerem na szkolenia.
JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem, skontaktuj się z trenerką KASIĄ STASZYŃSKĄ Kontakt do KASI: wyślij SMS 509 390 489 lub napisz maila na kasiastaszynska@psi-ekspert.pl
Trenerka skontaktuje się z Tobą, w celu ustalenia dat szkoleń.
Zapraszamy!

FITNESS DLA TRZECH PSÓW

TEMATYKA:
Regularny trening Psiego Fitnessu zwiększa jego bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko urazu w życiu codziennym. Pies z większą świadomością ciała ma większą szansę na wyratowanie się z opresji, która normalnie skończyła by się kontuzją. U psów wystawowych pomaga to przy pracy nad odpowiednią postawą.
Psi Fitness wielowymiarowo wpływa na organizm czworonoga:

 • aktywuje i rozbudowuje mięśnie szkieletowe,
 • wzmacnia propriocepcję – świadomość gdzie w przestrzeni znajdują się części ciała,
 • poprawia koordynację,
 • poprawia kondycję,
 • odżywia chrząstki, pozytywnie wpływa na stawy,
 • kontakt z różnymi podłożami pobudza układ nerwowy.
 • ćwiczenie równowagi, pozwala skupić się na mięśniach posturalnych i refleksach. Są to mięśnie o wysokiej wytrzymałości i mięśnie, które pomagają utrzymać ciało w obliczu grawitacji.

DLA KOGO: Zajęcia dla psów, które ukończyły 5 miesięcy, aż do późnej starości. Zajęcia są rozwijające i ciekawe dla psa i opiekuna, wpływają pozytywnie na relację, kondycję fizyczną psa, skupienie uwagi i wyciszenie psa.
JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem skontaktuj się z trenerką NADIĄ MIKOŁAJCZYK: wyślij SMS 536 456 932 lub napisz maila na nadia@psi-ekspert.pl
Trenerka skontaktuje się z Tobą, w celu ustalenia dat szkoleń.
Zapraszamy!

SPACEROWE TRZY PSY czyli spacer, motywacja, kooperacja

TEMATYKA:
Ten kurs to budowanie motywacji, nauka przywołania, chodzenia na luźnej smyczy, skupienia uwagi i kooperacyjny treningu medycznego. Ważnym elementem zajęć, będzie wypracowanie, dopracowanie u psa motywacji do współpracy z opiekunem i zwiększenie atrakcyjności opiekuna w oczach psa, aby chętniej chciał z nim ćwiczyć! Zajęcia prowadzi Agnieszka- technik weterynarii, która wie, jak wyglądają poszczególne wizyty lekarskie i badania oraz co najczęściej sprawia dyskomfort psom w gabinecie. Na zajęciach wprowadzać będzie elementy kooperacyjnego treningu medycznego, który nie tylko pomaga przyzwyczaić psa do różnych zabiegów pielęgnacyjnych, ale również pogłębia relację, komunikację opiekuna i psa oraz pozytywnie wpływa na umiejętności relaksowania się psa.
Zaproponujemy Wam wiele ćwiczeń na:

 • skupienie uwagi na ćwiczeniu, koncentrację na opiekunie,
 • chodzenie na luźnej smyczy, przy nodze,
 • pozycje i ich zmiany oraz przedłużanie,
 • przywołanie,
 • aktywizowanie psa podczas spaceru- gry i zabawy,
 • kooperacyjny trening medyczny.
 • treningi w dużej części mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb opiekunów i psów.

DLA KOGO TEN PAKIET?
Dla opiekunów, którzy chcą lepiej rozumieć swoje psy, nauczyć się z nimi współpracować i motywować psy do radosnego treningu. Korzyści będą odczuwalne na spacerach i w zwyczajnych sytuacjach domowych jak i w gabinecie weterynaryjnym. Dla opiekunów, którzy chcą mieć fajniejsze spacery, lepsze pomysł na spędzanie wolnego czasu.
JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem wyślij SMS do AGNIESZKI WÓJCIK pod numer +48 507 897 620 lub maila agnieszka@psi-ekspert.pl Agnieszka się z Tobą skontaktuje, w celu ustalenia dat spotkań.
Zapraszamy!

TRZY MINIATURKI

TEMATYKA:
Szkolenie dla małych gabarytowo i wielkich duchowo psiaków, Program szkolenia uwzględnia specyficzne potrzeby mniejszych piesków.
W programie szkolenia znajduje się między innymi:
Przywołanie
Nauka komunikowania się z psem na smyczy. Nauka wspierania małego psa i rozeznawania skomplikowanych sytuacji spacerowych.
Spacer na luźnej smyczy, bez smyczy. Aktywizowanie psa podczas spaceru- gry i zabawy.
Nauka eleganckiego zachowywania się w mieście, kawiarni.
Nauka opanowania i rezygnacji
Porady jak urozmaicić psu czas, tak by był spełnionym i wykorzystującym swój potencjał psiakiem
DLA KOGO: To szkolenie dedykowane jest dla kundelków, piesków mieszanych ras i psów rasowych, które docelowe ważą parę kilogramów. Zapraszamy do zapisywania pieski powyżej 5 miesiąca życia. Przykładowe rasy Yorkshire Terrier, Maltańczyk, Pudel toy i miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Szpic miniaturowy pomeranian, Buldog francuski, Corgi, Bichon frise, Sznaucer miniaturowy, Maltipoo, Cavalier, itp.
JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem skontaktuj się z trenerką NADIĄ MIKOŁAJCZYK: wyślij SMS 536 456 932 lub napisz maila na nadia@psi-ekspert.pl
Trenerka skontaktuje się z Tobą, w celu ustalenia dat szkoleń.
Zapraszamy!

EKSTRA KLASA DLA TRZECH PSÓW- szkolenie kontynuacyjne

TEMATYKA
Wszystkiego po trochę: psie sporty takie jak nose work, rally obedience, fitness, sztuczki. To szkolenie dla tych, którzy się wkręcili w szkolenie i chcą więcej! To zajęcia grupowe dla opiekunów, którzy chcą się nauczyć jak urozmaicić psu czas, tak by był spełnionym i wykorzystującym swój potencjał psem oraz jak wypracować posłuszeństwo w sposób ciekawy i odrobinę sportowy! Na zajęciach będziemy uszczęśliwiać psy, poprzez
Nose work-zadania związane z detekcją zapachową , dzięki którym pies poczuje się wreszcie docenionym niuchaczem.
Rally Obedience (Rally-O), czyli posłuszeństwo na luzie.
ciekawe sposoby na motywowanie psa do trenowania
naukę opiekuna budowania relacji z psem i kształtowania jasnej komunikacji i dobrej zabawy
Sztuczki i fitness dla psów
DLA KOGO: szkolenie kontynuacyjne, dla naszych absolwentów, od 5 miesiąca życia lub szczeniaków. Rekomendujemy to szkolenie dla psów, które potrafią już pracować z markerem i uczestniczyły już w jakimś naszym szkoleniu lub były na zajęciach indywidualnych.
JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem skontaktuj się z trenerką ULĄ SASORSKĄ, wyślij SMS na numer 730 864 591 lub napisz maila na urszula@psi-ekspert.pl
Trenerka skontaktuje się z Tobą, w celu ustalenia dat szkoleń.
Zapraszamy!

Psi-ekspert menu