Szkolenia Grupowe dla Psów

Zapraszamy na 8 spotkań w ramach wybranego szkolenia grupowego!

Z całego serca, zapraszamy do skorzystania z naszych usług:)

 • TERMINY i CENY SZKOLEŃ grupowych się tutaj: KALENDARZ SZKOLEŃ
 • MIEJSCE: Centrum Szkoleniowe Psi Ekspert, znajduje się w Krakowie, na ul Michała Ossowskiego 4 ( 5 min od Bonarki)
 • ZAPISZ PSA NA ZAJĘCIA GRUPOWE : FORMULARZ
 • Jeśli przed szkoleniem grupowym chcesz z psem popracować indywidualnie, informacje znajdziesz tutaj: SZKOLENIE INDYWIDUALNE
 • SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O SZKOLENIACH GRUPOWYCH znajdują się poniżej
 • Każde szkolenie grupowe obejmuje 8 spotkań.
 • Zajęcia trwają 1,5 h -Zajęcia które odbywają się na placu szkoleniowym, 2-2,5 h- zajęcia w terenie
 • Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).
 • Zasada odrabiania zajęć– jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)

Poniżej znajduje się szczegółowy opis zajęć, tutaj w kilku słowach:

 • PSIE PRZEDSZKOLE czyli grupowe zajęcia dla szczeniaków. Zajęcia odbywają się w weekendy o godzinie 9. Te słynne zajęcia sprawią, że Twój szczeniak będzie znał przydatne komendy, rozwinie umiejętności kulturalnej komunikacji z psami, zapewnimy my również świetną socjalizację. Inwestuj w szczeniaka- to się opłaca :) Prze Przedszkole to  8 szkoleń, każde trwa 1,5 h.

 • SZKOLENIE GRUPOWE PSÓW OD 5 MIESIĄCA ŻYCIA(nastolatki i dorosłe pieski) -GRUPA FIT- nauka wielu przydatnych komend, tor przeszkód, szkolenia terenowe, w tym DogTrekking w naturze, w mieście oraz tropienie-  zajęcia odbywają się przeważnie w weekendy o godzinie 11.Szkolenie Fit to 8 szkoleń, każde trwa minimum 1,5 h ( szkolenia terenowe trwają około 2,5 h)

 • SZKOLENIA GRUPOWE XS – DLA MINIATUROWYCH PIESKÓW- szkolenie dla małych gabarytowo i wielkich duchowo psiaków. Program szkolenia jest dostosowany do piesków w rozmiarze S i XS. Bardzo przydatne komendy, rozwiązanie problemów, bezpieczna zabawa i przygotowanie do wystaw ( jeśli będą chętni)- zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o 18.30 lub we wtorki i czwartki o 18.30. Szkolenie Grupowe XS obejmuje 8 spotkań, każde trwa minimum 1,5 h.

 • KULTURA OSOBISTA-SZKOLENIE GRUPOWE PSÓW OD 5 MIESIĄCA ŻYCIA(nastolatki i dorosłe pieski)- praca z autokontrolą, duży nacisk kładziemy na komunikację.Szkolenie szyte na miarę uczestników i ich potrzeb. Dużo pracy- oczywiście pozytywnie :) Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o 18.30 lub we wtorki i czwartki o 18.30.  Szkolenie Kultura Osobista obejmuje 8 szkoleń, każde trwa minimum 1,5h.

 • SZKOLENIE AKTYWNY SENIOR
 • Szkolenie mające na celu aktywizację starszych piesków. Zajęcia stanowią fantastyczną profilaktykę chorób starszych psów. Aktywizacja starszych piesków podnosi ich komfort i chęć życia.

SZKOLENIE GRUPOWE POZIOM II

 • Kurs przygotowany dla opiekunów z psami, którzy ukończyli : Psie Przedszkole, Grupę Fit, Grupę S, Grupę Senior lub Kulturę Osobistą.  Szkolenie POZIOM II przeznaczone jest dla psów, które i mają opanowane podstawowe komendy, wypracowane metodą pozytywną. W czasie tego szkolenia szlifujemy nabyte wcześniej umiejętności, podnosimy stopień trudności zadań, trenujemy w trudniejszych warunkach i uczymy się nowych rzeczy. Opiekunowie poznają techniki szkolenia psów na szczegółowym poziomie.

 • WARSZTAT NAUKI CHODZENIA NA LUŹNEJ SMYCZY „♥ WRZUĆ NA LUZ”Dwudniowy warsztat praktyczny z psem. Warsztat przeznaczony są dla psów w każdym wieku, również szczeniaków. Na warsztacie opiekun pozna techniki nauki chodzenia na luźnej smyczy, komendy spacerowe. Opiekun nauczy się uczyć swojego psa, kulturalnego zachowania na smyczy, podczas spaceru.

WARSZTAT PRZYWOŁANIA „♥ DO MNIE”

Dwudniowy warsztat praktyczny z psem. Opiekun pozna metody skutecznego przywołania psa, opanuje techniki szkoleniowe, nauczy się treningu przywołania na co dzień. Warsztaty przeznaczone są dla psów w każdym wieku, również szczeniaków. Pierwszy dzień warsztatu odbędzie się na naszym placu szkoleniowym na ul. Michała Ossowskiego 4, potrwa około 2 h, drugi warsztat odbędzie się w terenie ( łąki Płaszów, Łagiewnickie lub inne), potrwa około 1,5 h.


W CENIE ZAJĘĆ GRUPOWYCH: WYSTAWIANIE PSÓWProfesjonalny handling sprawia, że pies nie tylko doskonale prezentuje się na ringu wystawowym, ale także dobrze się bawi. Jeśli opiekun psa zgłosi chęć, przygotowania psa do wystawy- w trakcie zajęć grupowych, będziemy uczyć profesjonalnego prezentowania psa w ruchu, pozycjach statecznych i przygotowywać do badania sędziego na ringu.  Na lekcję z Dog Handling, można również umówić się indywidualnie.


 • POJEDYNCZY TRENING NA SZKOLENIU GRUPOWYM “ODWIEDZINY”  Jeśli jesteś Absolwentem Psiego Eksperta,  ukończyłeś ze swoim psem szkolenie grupowe – możesz nas odwiedzić na szkoleniu grupowym, skorzystać z porady, pobawić się z psem na torze przeszkód, w basenie, dać psu frajdę z zabawy z innymi psami. Koszt pojedynczej wizyty na szkoleniu grupowym – 100 zł

OPIS ZAJĘĆ


SZKOLENIE SZCZENIAKÓW

 • Parę słów o szkoleniu: Psie Przedszkole to między innymi socjalizacja, nauka podstawowych komend, skuteczna komunikacja, pielęgnacja, dieta, sposoby na stymulację, wspierającą optymalny rozwój psa, elementy agility, sposoby na zorganizowanie psu czasu- gdy nam go brakuje. Każda grupa jest inna, a uczestnicy niepowtarzalni, dlatego dostosowujemy program zajęć do potrzeb i oczekiwań uczestników.
 • UWAGA! PIERWSZE SPOTKANIE JEST TEORETYCZNE, przychodzimy bez pieska!
 • Kurs trwa cztery weekend. Szkolenie obejmuje 8 spotkań (4 weekendy), każde trwa 90 minut.
 • Szkolenie kończy się egzaminem sprawdzającym znajomość komend. Każdy kto sukcesem zakończy szkolenie, otrzymuje dyplom i upominki dla pieska!
 • MIEJSCE: ul.Michała Ossowskiego 4, 30-656 Kraków ( parking za bramą)
 • Psie Przedszkole obejmuje socjalizację wewnątrz- i międzygatunkową, naukę posłuszeństwa poprzez zabawę, wskazówki wychowawcze dla właścicieli. Dodatkowo w cenę wliczone jest jedno spotkanie teoretyczne, na którym będą omówione główne zachowania psów oraz powszechne problemy wychowawcze. Opiekunowie podczas kursu uczą się jak szkolić swojego psa, jak czytać psią mowę, dowiadują się jak komunikują się psy, jakie są ich potrzeby, jak je spełniać i reagować na zachowania.
  Program kursu (modyfikowany wg potrzeb grupy):
  – Skupianie uwagi na opiekunie.
  – Przywołanie.
  – Chodzenie na luźnej smyczy.
  –  Pozostawanie na miejscu.
  – Niepodejmowanie pokarmu bez pozwolenia.
  -Wypuszczanie z pyska zabawki, jedzenia.
  – Nauka załatwiania się poza domem
  – Nauka pozostawia samemu w domu.
  – Oduczanie gryzienia rąk, nóg, itp.
  – Budowanie zaufania do opiekuna na torze przeszkód, w basenie.
  – Komendy spacerowe na smyczy: Idziemy, Stój, Siad, Leżeć, Wróć, Wąchaj.
  – Komendy spacerowych bez smyczy: Do mnie, Biegaj, Stój.
  – Zabiegi higieniczne psa, przygotowanie do badania weterynaryjnego psa.
  – Reagowanie na komendy werbalne i optyczne.
  – Kontroli emocji i kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach.


fitdog

GRUPA FIT

SZKOLENIE DLA AKTYWNYCH NASTOLATKÓW I DOROSŁYCH PIESKÓW

Grupa FIT- grupa dla piesków powyżej 5 miesiąca życia!!! Wyjątkowe zajęcia grupowe dla psów FIT- to  posłuszeństwo + tropienie+ DogTrekking w mieście i naturze + zabawa i tor przeszkód! Parę słów o szkoleniu:” Nastolatki i dorosłe psy -grupa Fit” – to komendy ułatwiające życie psom i ich opiekunom, elementy resocjalizacji ( otwieranie psów lękowych, przekierowywanie psów hiperaktywnych, reaktywnych).

 • Dog trekking w mieście, dog trekking w naturze, elementy tropienia, elementy agility.
 • Sposoby na zorganizowanie psu czasu- gdy nam go brakuje.
 • Każda grupa jest inna, a uczestnicy niepowtarzalni, dlatego dostosowujemy program zajęć do potrzeb i oczekiwań uczestników.
 • Spotykamy się w  SOBOTY i NIEDZIELE o godzinie 11.
 • UWAGA! PIERWSZE SPOTKANIE JEST TEORETYCZNE, przychodzimy bez pieska!
 • Szkolenie obejmuje 8 spotkań (4 weekendy), każde trwa 90 minut.
 • Oprócz nauki komend, mających na celu poprawić kulturę osobistą psiaków:), toru przeszkód i zabaw, przewidywane są zajęcia w terenie
 • Zajęcia terenowe obejmować będą tematy:
 • 1)Dog Trekking City – dynamiczne poruszanie się po mieście, zgodnie z punktami zaznaczonymi na mapkach. Kto pierwszy dotrze z punktu A do punktu B – otrzymuje nagrodę!
 • 2) Dog Trekking Nature- dynamiczne poruszanie się po łąkach i zalesionych terenach zgodnie z punktami zaznaczonymi na mapkach. Kto pierwszy dotrze z punktu A do punktu B – otrzymuje nagrodę!
 • 3) Tropienie w naturze
 • Szkolenie kończy się egzaminem sprawdzającym znajomość komend. Każdy kto sukcesem zakończy szkolenie, otrzymuje dyplom i upominki dla pieska!
 • MIEJSCE: ul.Michała Ossowskiego 4, 30-656 Kraków ( parking za bramą)
 • O uczestnictwie w zajęciach, decydować będzie kolejność zgłoszeń wraz z opłatą za kurs.
 • Program kursu dla nastolatków i dorosłych piesków(modyfikowany wg potrzeb grupy):
  – Skupianie uwagi na opiekunie.
  – Przywołanie.
  – Chodzenie na luźnej smyczy.
  –  Pozostawanie na miejscu.
  – Dog Handling- przygotowanie pod wystawę( jeśli opiekun zgłosi zapotrzebowanie)
  – Niepodejmowanie pokarmu bez pozwolenia.
  -Wypuszczanie z pyska zabawki, jedzenia.
  – Budowanie zaufania do opiekuna na torze przeszkód, w basenie.
  – Komendy spacerowe na smyczy: Idziemy, Stój, Siad, Leżeć, Wróć, Równaj, Wąchaj.
  – Komendy spacerowych bez smyczy: Do mnie, Biegaj, Stój.
  – Zabiegi higieniczne psa, przygotowanie do badania weterynaryjnego psa.
  – Reagowanie na komendy werbalne i optyczne.
  – Kontrola emocji i kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach.
 •  Dodatkowo w cenę wliczone jest jedno spotkanie teoretyczne, na którym będą omówione główne zachowania psów oraz powszechne problemy wychowawcze. Opiekunowie podczas kursu uczą się jak szkolić swojego psa, jak czytać psią mowę, dowiadują się jak komunikują się psy, jakie są ich potrzeby, jak je spełniać i reagować na zachowania.

SZKOLENIE GRUPOWE S (SMALL)

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda świat z perspektywy malutkiego pieska?

Dlaczego małe pieski chcą być noszone? Jak je szkolić by były posłuszne, szczęśliwe i czuły się bezpiecznie w wielkim świecie? Jak spełnić ich małe wielkie potrzeby, organizować czas, pielęgnować?

Na szkoleniu realizujemy specjalny program ” W małym ciele wielki duch” , tworzymy bezpieczną przestrzeń do zabaw by dać małym pieskom, to na co zasługują- pozytywne szkolenie i wyedukowanych opiekunów!

 • Program kursu Grupy Small (modyfikowany wg potrzeb grupy):
 • ­Małe rasy dieta
 • Specyfika szkolenia małych ras
 • Specyfika relacji z małym psem
 • Szkolenie małych gabarytowo psów
 • Skupianie uwagi na opiekunie.
 • Przywołanie.
 • Chodzenie na smyczy.
 • Pozostawanie na miejscu.
 • Dog Handling- przygotowanie pod wystawę( jeśli opiekun zgłosi zapotrzebowanie)
 • Niepodejmowanie pokarmu bez pozwolenia.
 • Wypuszczanie z pyska zabawki, jedzenia.
 • Budowanie zaufania do opiekuna na torze przeszkód, w basenie.
 • Komendy spacerowe na smyczy: Idziemy, Stój, Siad, Leżeć, Wróć, Równaj, Wąchaj.
 • Komendy spacerowych bez smyczy: Do mnie, Biegaj, Stój.
 • Zabiegi higieniczne psa, przygotowanie do badania weterynaryjnego psa.
 • Reagowanie na komendy werbalne i optyczne.
 • Kontrola emocji i kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach.
 • W cenę wliczone jest jedno spotkanie teoretyczne, na którym będą omówione główne zachowania psów oraz powszechne problemy wychowawcze z małymi rasami. Opiekunowie podczas kursu uczą się jak szkolić swojego psa, jak czytać psią mowę, dowiadują się jak komunikują się psy, jakie są ich potrzeby, jak je spełniać i reagować na zachowania.

KULTURA OSOBISTA

Tresura psa KrakówSzkolenie szyte na miarę uczestników i ich potrzeb. Dużo pracy- oczywiście pozytywnie :) Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o 18.30 lub we wtorki i czwartki o 18.30.  Szkolenie Kultura Osobista obejmuje 8 szkoleń, każde trwa minimum 1,5h. Te zajęcia grupowe, które ukierunkowane są na modyfikację zachowań problematycznych psa, jak i na naukę nowych zachowań Zajęcia są wypełnione nauką praktycznych zachowań, umożliwiających przyjemne i wygodne życie z psem. Dużo czasu przeznaczamy na naukę samokontroli i naukę komend mających na celu poprawę funkcjonowania z psem.

KULTURA OSOBISTA- terapeutyczne szkolenie grupowe, dowiedz się więcej klikając tutaj:

Więcej o KULTURZE OSOBISTEJ

Kultura osobista- to szkolenie szyte na miarę uczestników. Poniższe komendy są orientacje: 

 • Skupianie uwagi na opiekunie w rożnych rozproszeniach
 • Nauka samokontroli emocji
 • Kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach
 • Budowanie poprawnego zachowania w obecności innych psów
 • Ponoszenie progu odporności na stres
 • Chodzenie na luźnej smyczy
 • Pozostawanie na miejscu
 • Rally Obedience
 • Praca z targetem
 • Przywołanie totalne
 • Praca z Protokołem Modyfikacji Emocjonalnej i Behawioralnej
 • Niepodejmowanie pokarmu bez pozwolenia
 • Wypuszczanie z pyska zabawki, jedzenia
 • Budowanie zaufania do opiekuna na torze przeszkód, w basenie( w sezonie)
 • Komendy spacerowe na smyczy: Idziemy, Stój, Siad, Leżeć, Wróć, Równaj, Wąchaj
 • Komendy spacerowych bez smyczy( jeśli będzie to możliwe): Do mnie, Biegaj, Stój

Szkolenie POZIOM II

Kurs przygotowany dla opiekunów z psami, którzy ukończyli : Psie Przedszkole, Grupę Fit, Grupę S, Grupę Senior lub Kulturę Osobistą.  Szkolenie POZIOM II przeznaczone jest dla psów, które i mają

opanowane podstawowe komendy, wypracowane metodą pozytywną. W czasie tego szkolenia szlifujemy nabyte wcześniej umiejętności, podnosimy stopień trudności zadań, trenujemy w trudniejszych warunkach i uczymy się nowych rzeczy.

W programie szkolenia m. in.:

 • szlifowanie chodzenia przy nodze na smyczy
 • nauka chodzenia przy nodze bez smyczy
 • przywoływanie w dużych rozproszeniach i tzw. przywołanie awaryjne
 • nose work – detekcja zapachu
 • tropienie po śladzie – szkolenie w terenie
 • zostawanie w dużych rozproszeniach i różnych okolicznościach
 • podawanie, przynoszenie przedmiotów
 • doskonalenie komend z zakresu posłuszeństwa podstawowego, zwiększanie stopnia trudności komend – szkolenie w terenie

WARSZTAT PRZYWOŁANIA „♥ DO MNIE”

 • Dwudniowy warsztat praktyczny z psem.
 • Warsztaty przeznaczone są dla psów w każdym wieku, również szczeniaków
 • Pierwszy dzień warsztatu odbędzie się na naszym placu szkoleniowym na ul. Michała Ossowskiego 4, potrwa około 2 h, drugi warsztat odbędzie się w terenie ( łąki Płaszów, Łagiewnickie lub inne), potrwa około 1,5 h

W programie :

 • Metody skutecznego przywołania psa.
 • Dlaczego pies nie wraca na zawołanie – najczęściej popełniane błędy.
 • Rodzaje “nagród” i ich efektywne wykorzystanie.
 • Metody motywowania psa i budowania dobrej relacji z opiekunem.
 • Trening przywołania na co dzień.

WARSZTAT NAUKI CHODZENIA NA LUŹNEJ SMYCZY   „ WRZUĆ NA LUZ”

 • Dwudniowy warsztat praktyczny z psem.
 • Warsztat przeznaczony są dla psów w każdym wieku, również szczeniaków.

W programie:

 • Źródła ciągnięcia na smyczy.
 • Techniki nauki chodzenia na luźnej smyczy.
 • Nauka komend spacerowych.
 • Praca  z „reaktywnością smyczową”- profilaktyka i rozwiązywanie problemów.
 • Najczęstsze błędy opiekunów, podczas treningu i ich konsekwencje.
 • Sposoby reagowania na sytuacje problemowe
 • Plan pracy, do wdrożenia podczas spacerów.
 • Metody motywowania psa i budowania dobrej relacji z opiekunem.

Ważne informacje:

 • Na warsztatach należy mieć: zwykłą obrożę, szelki dla psa, zwykłą smycz, 2 rodzaje smakołyków dla psa ( wilgotne lub pół wilgotne).
 • W naszym Centrum Psiego Eksperta, do użytku dla uczestników będzie woda dla psa, linki, smycze, szelki a dla opiekunów ciasteczka i napoje.
 • Każdy z warsztatów potrwa około 2h


Różne Video

 

Video ze szkoleń nastolatków i dorosłych piesków