0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Agencja castingowa psich i kocich aktorów

Jeśli masz psa lub kota, którego chciałbyś zaangażować w projekty firmowe i sesje zdjęciowe – wyślij do nas zgłoszenie!
Zgłoś psa lub kota do bazyKONTAKT DLA MEDIÓW

GWIAZDY NA CZTERECH ŁAPACH UATRAKCYJNIAJĄ REKLAMĘ

Od 2010 roku prowadzimy agencję castingową dla psów i kotów. Posiadamy dużą bazę psich i kocich aktorów. Profesjonalnie przygotowujemy zwierzęta do odgrywanych ról, dostarczamy je na plan filmowy/zdjęciowy, opiekujemy się nimi na planie i koordynujemy ich pracę. Przygotowujemy zwierzęta bezpiecznymi i przyjaznymi metodami szkolenia. 

Nasze zwierzęta pracują na planie z przyjemnością, bez presji psychicznej i fizycznej. Wiele firm, które z nami współpracują, dbają o swój wizerunek np. IKEA, FORD, POLSAT, TVN, TVP, GOOGLE, Canal+, ING BANK i wiele psich i kocich marek, produkujących psie karmy i akcesoria. 

EFEKTY NASZEJ PRACY

Mamy bardzo bogate doświadczenie w szukaniu, dobieraniu, dostarczaniu i koordynowaniu odpowiednich zwierzaków do reklam, występów, programów telewizyjnych, sesji zdjęciowych, pokazów mody itd.

Przygotowujemy psy i koty do reklamy, filmów, seriali,  współpracowaliśmy z największymi reżyserami i aktorami polskiej sceny filmowej. 

Dzięki nam praca na planie przebiega szybko i sprawnie, mogą to potwierdzić: Dawid Podsiadło, Janusz Gajos, Krystyna Czubówna, Kinga Preis, Wojciechem Smarzowskim, Jacek Braciak, Kasia Bujakiewicz, Marek Kondrat, Tosia Turnau,  Sebastian Fabijański, OSTR i wiele innych cudownych osobistości.

Zgłoś psa lub kota do bazy
Dostarczamy regularnie zwierzaki do seriali:
Mały Grand Hotel Canal+, “Zakochani po uszy” TVN, do zapowiedzi programów TV, np DDTVN, “Super Pies” w telewizji POLSAT. Nasi klienci interesują się tym, jak szkolimy zwierzęta i jak je traktujemy. 

Nasze psiaki i koty, są przygotowywane do roli wyłącznie pozytywnymi, humanitarnymi technikami, zgodnie z najnowszymi standardami światowymi.

DOŚWIADCZENIE

Dzięki naszemu doświadczeniu, praca na planie ze zwierzętami, przebiega płynnie bezpiecznie i bezproblemowo.

SZEROKA OFERTA

Oferujemy współpracę przy realizacji wszelkich projektów związanych ze zwierzakami, m.in. przy zleceniach reklamowych, programach telewizyjnych, eventach, warsztatach i programach edukacyjnych.

REALIZACJE I CASTINGI

Mamy bogate doświadczenie w pracy na planach zdjęciowych z psami i kotami, jak również w organizowaniu castingów.

EKSPERTYZA

Na co dzień, zajmujemy się szkoleniem psów i kotów- jesteśmy dyplomowanymi behawiorystami, praktykującymi trenerami z dużym doświadczeniem.

SZKOLENIA I KURSY

Prowadzimy szkołę dla psów Psi Ekspert, która szczyci się szkoleniem psów, bez używania jakiejkolwiek przemocy. Prowadzimy również poradnictwo dla kotów, edukujemy opiekunów i weterynarzy - Koci Ekspert.

BAZA ZAWIERZĄT-AKTORÓW

Ponadto prowadzimy własną agencję castingową, w której posiadamy dużą bazę zwierząt i ich opiekunów gotowych do współpracy.
Zapraszamy do kontaktu!

Współpraca z mediami i agencjami marketingowymi

Nasza oferta obejmuje również współprace z mediami, agencjami reklamowymi i innymi zleceniodawcami.

Konsultacje i porady

Konsultacje i porady behawioralne dla uczestników eventów

Copywriting

Pisanie eksperckich artykułów, felietonów, opinii (np. o produktach), komentarzy i wywiadów dla portali, forów i czasopism branżowych, o tematyce powiązanej z psychologią zwierzęcą i prawidłową opieką nad zwierzętami.

Wywiady i opinie eksperckie w telewizji

Komentarze, wywiady i opinie eksperckie w telewizji i radio oraz na eventach (np. w galeriach handlowych, w sklepach zoologicznych, na bankietach).

Castingi, reklamy i projekty marketingowe

Współpraca przy projektach marketingowych, filmach reklamowych, sesjach zdjęciowych czy pokazach mody, obejmująca m.in.:
 • przeprowadzenie castingu zwierząt,
 • przygotowanie zwierzaków do ról na podstawie scenariusza,
 • koordynację pracy na planie nagraniowym lub zdjęciowym, na pokazach mody i innych występach na żywo, transport we wskazane miejsce.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu zachowania, psychologii, diety i współpracy z psami

Przystosowanie przestrzeni

Radzimy z zakresu przystosowania przestrzeni dla kotów lub psów (np. w kawiarni, restauracji, pomieszczeniu pracowniczym czy całej firmie)
Zapraszamy do kontaktu media, agencje reklamowe i innych zleceniodawcami. 
[contact-form-7 id="148" title="Agencja castingowa 1.0"]
Możesz również wysłać maila, ze zdjęciami na agencja@psi-ekspert.pl
Potrzebujemy kilku informacji o Twoim zwierzaku:
 • Rasę. Jeśli nie jest rasowy to w typie jakiej rasy jest lub miksem jakich ras.
 • Miejscowość, wiek (najlepiej datę urodzenia), płeć, wykastrowany, wysterylizowany.
 • Umiejętności, takie jak siad, zostań, waruj, itp.
 • Ciekawe, specjalne umiejętności, sztuczki.
 • Doświadczenie na planie filmowym, sesjach zdjęciowych, inne angaże.
 • Warunki w jakich może pracować.
 • Czego się boi, co mu/jej przeszkadza.
 • Pamiętaj aby załączyć zdjęcia pupila.

Programy edukacyjne dla firm

Specjalizujemy się także w programach edukacyjnych przeprowadzanych w różnych miejscach: szkołach, biurach, sklepach, galeriach handlowych.

Przykładowe tematy szkoleń:
Rozwiązywanie problemów behawioralnych
Rozwiązywanie problemów behawioralnych psów i kotów jako przeciwdziałanie porzuceniom i oddawaniu do schronisk dla bezdomnych zwierząt.
Dietetyka
Jak dobrać odpowiednio dietę?
Realizacje i castingi
Program zapobiegający lękowi separacyjnemu psów (coraz popularniejszemu zjawisku, objawiającemu się całodniowym szczekaniem podczas nieobecności opiekunów, powodującym cierpienie zarówno psa jak i innych lokatorów).
Eskpertyza
Szkolenie dla psów w każdym wieku, mające na celu poprawienie funkcjonowania opiekunów i ich psów w przestrzeni.
Bezpieczny pies
Zajęcia dla dzieci i młodzieży – mające na celu wzbogacenie o umiejętności komunikacji ze zwierzętami i odpowiedniego reagowania na sygnały zapowiadające.
envelopesmartphonechevron-down