Agencja castingowa psich i kocich aktorów

Jeśli masz psa lub kota, którego chciałbyś zaangażować w projekty firmowe i sesje zdjęciowe – wyślij do nas zgłoszenie!

DODAJ BEZPŁATNIE PSA LUB KOTA DO BAZY

 • Od 2010 roku prowadzimy agencję castingową dla psów i kotów. Posiadamy dużą bazę psich i kocich aktorów.
 • Profesjonalnie przygotowujemy zwierzęta do odgrywanych ról, dostarczamy je na plan filmowy/zdjęciowy, opiekujemy się nimi na planie i koordynujemy ich pracę.
 • Przygotowujemy zwierzęta bezpiecznymi i przyjaznymi metodami szkolenia. Nasze zwierzęta pracują na planie z przyjemnością, bez presji psychicznej i fizycznej.
 • Wiele firm, które z nami współpracują, dbają o swój wizerunek np. IKEA, FORD, POLSAT, TVN, GOOGLE, Canal+
 • Dzięki nam praca na planie przebiega szybko i sprawnie, mogą to potwierdzić: Dawid Podsiadło, Janusz Gajos,  Krystyna Czubówna, Kinga Preis, Wojciechem Smarzowskim, Jacek Braciak, Kasia Bujakiewicz, Marek Kondrat, Tosia Turnau, Aneta Atwoniuk, Sebastian Fabijański i wiele innych cudownych osobistości. 
 • Współpracujemy przy produkcji filmów, np.  z reżyserem Wojtkiem Smarzowskim, teledysków, np. OSTR trailer do „Psy” cześć 3. Dostarczamy regularnie zwierzaki do seriali:

  Mały Grand Hotel Canal+, „Zakochani po uszy” TVN, do zapowiedzi programów TV, np DDTVN, „Super Pies” w telewizji POLSAT. Nasi klienci interesują się tym, jak szkolimy zwierzęta i jak je traktujemy,. Nasze psiaki i koty, są przygotowywane do roli wyłącznie pozytywnymi, humanitarnymi technikami, zgodnie z najnowszymi standardami światowymi.

 • Dzięki naszemu doświadczeniu, praca na planie ze zwierzętami, przebiega płynnie bezpiecznie i bezproblemowo.
 • Oferujemy współpracę przy realizacji wszelkich projektów związanych ze zwierzakami, m.in. przy zleceniach reklamowych, programach telewizyjnych, eventach, warsztatach i programach edukacyjnych.
 • Mamy bogate doświadczenie w pracy na planach zdjęciowych z psami i kotami, jak również w organizowaniu castingów.
 •  Na co dzień, zajmujemy się szkoleniem psów i kotów- jesteśmy dyplomowanymi behawiorystami, praktykującymi  trenerami z dużym doświadczeniem.
 • Agencja reklamowa dla psówProwadzimy szkołę dla psów Psi Ekspert https://psi-ekspert.pl/, która szczyci się szkoleniem psów, bez używania jakiejkolwiek przemocy. Prowadzimy również poradnictwo dla kotów, edukujemy opiekunów i weterynarzy- Koci Ekspert http://koci-ekspert.pl/.
 • Ponadto prowadzimy własną agencję castingową, w której posiadamy dużą bazę zwierząt i ich opiekunów gotowych do współpracy.

 

Zapraszamy do kontaktu
agencja@psi-ekspert.pl, 513-922-242

Nasza oferta obejmuje również współprace z mediami, agencjami reklamowymi i innymi zleceniodawcami.

1. Konsultacje i porady behawioralne dla uczestników eventów.

2. Pisanie eksperckich artykułów, felietonów, opinii (np. o produktach), komentarzy i wywiadów dla portali, forów i czasopism branżowych, o tematyce powiązanej z psychologią zwierzęcą i prawidłową opieką nad zwierzętami.

3. Komentarze, wywiady i opinie eksperckie w telewizji i radio oraz na eventach (np. w galeriach handlowych, w sklepach zoologicznych, na bankietach, ).

4. Współpraca przy projektach marketingowych, filmach reklamowych, sesjach zdjęciowych czy pokazach mody, obejmująca m.in.:

 • przeprowadzenie castingu zwierząt,
 • przygotowanie zwierzaków do ról na podstawie scenariusza,
 • koordynację pracy na planie nagraniowym lub zdjęciowym, na pokazach mody i innych występach na żywo, transport we wskazane miejsce.

 

5. Prowadzimy agencję castingową, w której mam dużą bazę zwierząt i ich opiekunów gotowych do współpracy.

6. Piszemy artykuły, felietony i e-booki.

7. Prowadzimy szkolenia z zakresu zachowania, psychologii, diety i współpracy z psami.

Szkolenia mogą być wyjazdowe lub stacjonarne, w miejscu wyznaczonym przez Zleceniodawcę, i mogą mieć charakter pracy warsztatowej ze zwierzętami (posiadam przewoźne akcesoria szkoleniowe, wystarczy więc większa salka, by przeprowadzić szkolenie z pieskami) lub wykładowy – bez nich. Szkolenie może być jednorazowe lub cykliczne (odbywające się regularnie przez określony czas, np. co tydzień w ustalony dzień). Oferta szkoleń grupowych jest bogata, zawsze chętnie dostosuję się do Państwa potrzeb. Oczywiście dostępne są również szkolenia indywidualne.

8. Radzimy z zakresu przystosowania przestrzeni dla kotów lub psów (np. w kawiarni, restauracji, pomieszczeniu pracowniczym czy całej firmie).

Gwiazdy na czterech łapach uatrakcyjniają reklamę!

Mamy bardzo bogate doświadczenie w szukaniu, dobieraniu, dostarczaniu i koordynowaniu odpowiednich zwierzaków do reklam, występów, programów telewizyjnych, sesji zdjęciowych, pokazów mody itd.

Potrafimy przygotować do reklamy (lub innego projektu) psa czy kota, ale także królika, szczura czy inne, bardziej wyszukane zwierzęta. Nierzadko do reklamy wykorzystuje się psy, ale rzadkich ras – np. charty afgańskie czy łyse meksykańskie – z przyjemnością zrealizuję także takie zamówienia. Każdą wybraną rasę mogę przygotować pod konkretny scenariusz.

Oprócz przeprowadzania castingu psów i kotów w poszukiwaniu konkretnych zwierzaków (o określonej rasie, wieku, umiejętnościach, zachowaniach), angażujemy się w cały proces realizacji projektu i jesteśmy obecni na planie zapewniając bezpieczeństwo i komfort pracy wszystkim osobom i zwierzętom biorącym w nim udział. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu, współpraca ze zwierzakami przebiega bardzo sprawnie. Zawsze odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania Zleceniodawcy – reżysera, producenta, fotografa.

Oczywiście organizujemy także bezpieczny i komfortowy transport zwierzaków do i z miejsca realizacji projektu.

IKEA

Ford

Kręciliśmy z amerykańską ekipą filmową, reklamę w studio Alwernia, którą stworzono na rynek amerykański i Europy zachodniej. W castingu wzięło udział około 200 psów, a w samej reklamie wystąpiło ich 16, między innymi: papillon, mops, amstaff, dog niemiecki, hart afgański, cavalier king charles spaniel, grzywacz chiński, basset hound, yorkshire terrier i maltańczyk.

Efekty naszej pracy można obejrzeć pod linkiem:

Reklama

Specjalizujemy się także w programach edukacyjnych przeprowadzanych w różnych miejscach: szkołach, biurach, sklepach, galeriach handlowych.

Przykładowe tematy szkoleń:

 • Rozwiązywanie problemów behawioralnych psów i kotów jako przeciwdziałanie porzuceniom i oddawaniu do schronisk dla bezdomnych zwierząt.
 • Jak dobrać odpowiednio dietę.
 • Rozwiązywanie problemów behawioralnych psów i kotów.
 • Spokojny sąsiad – program zapobiegający lękowi separacyjnemu psów (coraz popularniejszemu zjawisku, objawiającemu się całodniowym szczekaniem podczas nieobecności opiekunów, powodującym cierpienie zarówno psa jak i innych lokatorów).
 • Kulturalny pies w mieście – szkolenie dla psów w każdym wieku, mające na celu poprawienie funkcjonowania opiekunów i ich psów w przestrzeni.
 • Bezpieczny pies – zajęcia dla dzieci i młodzieży – mające na celu wzbogacenie o umiejętności komunikacji ze zwierzętami i odpowiedniego reagowania na sygnały zapowiadające

Podstawowa oferta:

 • Szkolenia indywidualne u klienta w domu i w naszym Centrum Psiego Eksperta
 • Szkolenia grupowe w Centrum Psiego Eksperta ( mamy grupy dla szczeniaków, seniorów, aktywnych ras, małych gabarytów, itp.
 • Więcej informacji znajdziesz w zakładce https://psi-ekspert.pl/rozklad-zajec/
 • Obejrzyj filmiki ze szkoleń na naszym kanale https://www.youtube.com/user/PsiEkspertPL
Psi-ekspert menu