0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Szkolenia Online

Nasze specjalistki to dyplomowane behawiorystki i trenerki, z wysokimi kompetencjami oraz wieloletnim doświadczeniem. Możesz zamówić szkolenie do siebie do domu lub umówić się w naszej szkole.

DOSTĘPNE SZKOLENIA INDYWIDUALNE I CENY

Szkolenie indywidualne to nowa usługa, a możliwość spotkań online jest odpowiedzią na potrzeby osób, w których mieście nie ma behawiorysty. Ten zawód jest nadal młody, a nowoczesne metody szkolenia psów, w których nie używa się presji psychicznej i fizycznej są nadal rzadkością w Polsce, a szczególnie w mniejszych miastach. Taka konsultacja nie daje takich efektów pracy jak bezpośrednia praca z psem, ale pozwala zdiagnozować źródło problemu, stworzyć plan pracy i dać podstawy szkoleniowe opiekunom do nauki własnego psa.


Szkolenia indywidualne to

 • Poszerzanie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności z zakresu psiej psychologii, komunikacji i nauki i modyfikacji zachowań.
 • Rozpoczęcie szkolenia szczeniaka, plan dalszej pracy i socjalizacji.
 • Rozpoczęcie i zaplanowanie terapii zachowań – modyfikacji zachowań i nauki zachowań alternatywnych.
 • Indywidualne dobranie metod szkoleniowych.
SZKOLENIA INDYWIDUALNE
spotkanie pierwsze
Pierwsze szkolenie. Szkolenie trwa około 2,5h i kosztuje 290 zł.
więcej
SZKOLENIA INDYWIDUALNE
kontynuacja
Kolejne spotkanie/spotkania. Treningi rozliczane są 150 zł za godzinę.
więcej
SZKOLENIA
online
Przez Skype, Zoom, Whatsapp. Koszt 200 zł za 2h.
więcej

Szczegóły dotyczące szkoleń

Dowiedz się więcej o szkoleniach indywidualnych i  konsultacjach behawioralnych. Wybierz najlepszą opcję dla siebie.

TRENING INDYWIDUALNY 

Indywidualnie możemy pracować z psami dorosłymi jak i szczeniakami. Treningi indywidualne to również szansa, na modyfikację zachowań psów, które przejawiają zachowania problematyczne i na obecnym etapie, nie mogą dołączyć do zajęć do grupowych.
Treningi indywidualne z behawiorystą umożliwiają zmianę zachowań jak i naukę nowych, alternatywnych.Takie spotkania są fantastycznym uzupełnieniem grupowych zajęć, a behawiorysta jest do wyłącznej dyspozycji opiekuna. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenie godziny (również inne godziny niż w grafiku).
Po spotkaniu wysyłamy obszerne materiały szkoleniowe na maila.
Zapisz się
Czas trwania: trening indywidualny trwa około 2,5 h
Terminy: Indywidualnie ustalamy godzinę
Miejsce: Spotkanie odbywa się w domu klienta, następnie na spacerze (najczęściej). Szkolenie może odbyć się również w naszej szkole: ul. Michała Ossowskiego 4, Kraków (3 min od Bonarki) lub w innym wskazanym przez klienta miejscu
Cena: 290 zł

TRENING INDYWIDUALNY
kontynuacja 

Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście)- możecie skorzystać również z oferty Kontynuacja. To półtoragodzinny trening, w naszym Centrum Psiego Eksperta, który daje szansę na naukę, przepracowanie zachowań – ten czas do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.
Trening daje szansę na dalszą naukę, przepracowanie nowych zachowań, dodanie dodatkowych ćwiczeń- ten czas jest do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.
Zapisz się
Czas trwania: trening indywidualny trwa około 1,5 h
Terminy: Indywidualnie ustalamy godzinę
Miejsce: Spotkanie odbywa się w domu klienta, następnie na spacerze (najczęściej). Szkolenie może odbyć się również w naszej szkole: ul. Michała Ossowskiego 4, Kraków (3 min od Bonarki) lub w innym wskazanym przez klienta miejscu
Cena: 150 zł

KONSULTACJA ONLINE

Ta nowa usługa, jest odpowiedzią na potrzeby osób, w których mieście nie ma behawiorysty. Ten zawód jest nadal młody, a nowoczesne metody szkolenia psów, w których nie używa się presji psychicznej i fizycznej są nadal rzadkością w Polsce, a szczególnie w mniejszych miastach. Taka konsultacja nie daje takich efektów pracy jak bezpośrednia praca z psem, ale pozwala zdiagnozować źródło problemu, stworzyć plan pracy i dać podstawy szkoleniowe opiekunom do nauki własnego psa.
Przed konsultacją przygotuj listę pytań i oczekiwań do behawiorysty.
Wybierz wygodne miejsce do rozmowy i czekaj na kontakt behawiorysty w umówionym terminie.
Zapisz się
Czas trwania: około 2 h
Terminy: Indywidualnie ustalamy godzinę
Miejsce: Online
Cena: 200 zł

NASZE SPECJALISTKI

Nadia Mikołajczyk

behawiorysta, trener szkolenia psów
Nadia, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi: reaktywnymi, lękowymi, agresywnymi. Pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem. Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.

Aleksandra Gleń

trener szkolenia psów
Ola pracuje indywidualnie ze szczeniakami. Prowadzi też Mini Grupy Psiego Przedszkola. Pomoże w wychowaniu szczeniaka, przybliży tajniki komunikacji i treningu który buduje motywacja psa i głęboką relację z opiekunem.

Katarzyna Staszyńska

trener szkolenia psów, koci behawiorysta
Kasia jest trenerem szkolenia psów i kocim behawiorystą. Zajmuje się wychowaniem szczeniaków - dzięki niej Twoje życie i życie szczeniaka będzie przyjemniejsze i zbudowane na przyjacielskiej relacji. Poćwiczy z psem komendy spacerowych takich jak chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie, pozostawanie w miejscu, autokontrolę, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad motywacją psa. Pomaga też w układaniu relacji kocio-psich. Możliwość spotkań online.

Ewelina Szulc

behawiorysta, trener szkolenia psów
Ewelina, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi, pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem. Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.
Zapisz się

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu psów

 • Szkolimy psy w każdym wieku.
 • Bezpłatny dojazd na terenie Krakowa.szkolenia indywidualne dla psów Kraków
 • Spotkanie można umówić na dogodny dla siebie dzień i godzinę.
 • Szkolenie indywidualne, daje szansę na rozpoczęcie wychowania szczeniaka, który jest w trakcie kwarantanny.
 • Indywidualne szkolenie szczeniaka u klienta w domu, to wspaniała opcja dla wszystkich zapracowanych opiekunów lub preferujących indywidualne szkolenie u siebie w domu.
 • Szkolenie indywidualne daje możliwość pracy z psami, przejawiającymi zachowania agresywne, cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia i fobie.
 • Szkolenie indywidualne jest wspaniałym wstępem do zajęć grupowych.
 • Celem spotkania może być: modyfikacja zachowań problematycznych, nauka nowych zachowań, stworzenie indywidualnego planu pracy dla psa I opiekuna.
 • Trzy godzinne spotkanie może stanowić początek naszej współpracy, np. początek terapii zachowań, wychowywania szczeniaka lub może być jednorazowym wydarzeniem
chevron-down