Szkolenia indywidualne dla psów

Nasi specjaliści to dyplomowani behawioryści i trenerzy z wysokimi kompetencjami oraz wieloletnim doświadczeniem.

Możemy umówić się na spotkaniue u Ciebie w domu lub w naszej szkole w Krakowie.

Wybierzrodzaj szkolenia

Szkolenia Indywidualne
Spotkanie Pierwsze

Spotykamy się u Ciebie w domu lub u nas w szkole. To przełomowy czas dla Twojej relacji z psem! Szkolenie trwa 2,5h cena 330 zł.

Szkolenia Indywidualne
Kontynuacja

Kolejne szkolenie, jeśli masz ochotę/potrzebę będzie krótsze, najczęściej trwa godzinę. Cena to: 150 zł za godzinę.

Spacery Socjalizacyjne
Kontynuacja

Umawiamy się w dogodnym miejscu w 2, 3 drużynach pies opiekun i szlifujemy społeczne umiejętności. Cena: 100zł/h

Szkolenia
Online

Odpowiedź na potrzeby osób, w których mieście nie ma dobrego trenera lub wolą współpracować zdalnie. Widzimy się np. na Skype, Zoom, Whatsapp. Koszt 220 zł za 2h.

Wybierztrenera

Nadia
Mikołajczyk

Nadia jest behawiorystką i trenerem psów z wieloletnią praktyką.

Od wielu lat prowadzi zajęcia grupowe dla starszych psów.
Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi: reaktywnymi, lękowymi, agresywnymi.
Pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem.
Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.
Nadia organizuje spacery socjalizacyjne.
Nadia jest też petsitterką, przyjmuje pod swoją opiekę pieski, nasi klienci często korzystają z jej pomocy w trakcie swoich wyjazdów na które nie mogą zabrać psów.

Preferowany rejon Krakowa – Prokocim, Kurdwanów, Podgórze, Centrum, Ruczaj

Aleksandra
Michalska

Ola jest behawiorystką i trenerem psów.

Pomoże Wam w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem.
Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.
Ola prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w naszej szkole. Pracuje z psami w każdym wieku. Pomoże zrozumieć źródła problemów i stworzy wspólnie z Wami plan pracy, dzięki któremu modyfikacja zachowań będzie możliwa. Razem nauczycie psa chodzenia na luźnej smyczy, przywołania, rezygnacji i innych przydatnych zachowań na spacerze.


Ola prowadzi treningi w naszej szkole, i dojeżdża do klienta
Preferowany rejon: Kraków, Wieliczka.

Magdalena
Krzysztoporska

Magda jest Trenerką psów.

Ma duże doświadczenie w pracy z rasami myśliwskimi. Sprawi, że spacer będzie przyjemną i ciekawą częścią dnia.
Magda jest INSTRUKTOREM NOSEWORK, poćwiczyć z psem detekcję zapachową u Ciebie w domu i u nas w szkole. Zarazi Cię pasją do tego sportu!
Nauczy Ciebie i psa przydatnych zachowań spacerowych, luźnej smyczy, rezygnacji, samoregulacji i świetnego przywołania. Może w trening wpleść również elementy Rally Obedience, czyli przyjemnego psiego sportu, który można wykorzystać w treningu przywołania, luźnej smyczy, skupienia uwagi na spacerze.
Magda pracuje indywidualnie ze szczeniakami, pomoże też w wychowaniu starszego pieska i psa seniora. Magda fascynuje się psimi emocjami i psią psychiką, przybliży Ci tajniki komunikacji i treningu, który buduje motywację psa i głęboką relację z opiekunem.

Magda prowadzi treningi w naszej szkole, i dojeżdża do klienta. Magda udziela również porad online.
Preferowany rejon: Kraków – Północ, Zabierzów, i okolice.

Przemysław
Kwaśniewski

Przemek jest Trenerem psów.

W pracy z psami Przemek kieruje się zasadą „od emocji do zachowania”. Celem Przemka jest skupienie uwagi opiekuna na komunikacji psa, na nauce dialogu, celem zbudowania trwałej i zdrowej relację.
W swojej pracy sięga także po techniki masażu TTouch, które wspomagają pracę z psem oraz służą wzmocnieniu relacji z psem.
Przemek pomoże w wychowaniu szczeniaka oraz psa starszego.
Przybliży tajniki treningu przywołania, rezygnacji, luźnej smyczy oraz innych przydatnych zachowań w życiu codziennym z psem.
Przemek pracuje z psami agresywnymi i lękowymi, tak by pomóc im wypracować inne strategię radzenia sobie trudnymi sytuacjami.
Dodatkowo na spacerach nauczy Was proaktywnego podejścia, tak bardzo ważnego i przydatnego dla psów o dużej lękliwości i wrażliwości.

Przemek prowadzi treningi w naszej szkole oraz dojeżdża do klienta.
Preferowny rejon: Kurdwanów, Prokocim, Piaski Wielkie, Wieliczka, Podgórze

Katarzyna
Staszyńska

Kasia jest Trenerem psów i Behawioryską kotów

Przygotowuję opiekunów i domy na przyjęcie czworonoga – czy to psiego lub kociego dzieciucha, czy starszego czworonoga, o zupełnie innych doświadczeniach i potrzebach.
Uczę, jak uczyć podstawowych komend i wypracować z psem najważniejsze w codziennym życiu zachowania, jak nauka przywołania czy spokojne chodzenie na smyczy. Uczulam opiekunów moich klientów na zagadnienia medycyny weterynaryjnej – tak, by w porę zauważyli potrzebę wizyty u specjalisty. Pracuję z psami i kotami wykazującymi zachowania niepożądane: reaktywnymi, lękowymi, agresywnymi. Pomagam uporać się z takimi problemami, jak brak umiejętności zostawania samotnie czy wręcz lęk separacyjny.

Kasia prowadzi treningi w naszej szkole i dojeżdza do klienta.
Preferowany rejon: Ruczaj, Centrum, Wola Justowska

Kinga
Kindlarska

Kinga jest Trenerką psów.

Kinga jest na urlopie

Kinga od wielu lat pracuje jako trener psów, prowadząc również szkolenia grupowe w naszej szkole. Kinga pracuje indywidualnie z psami o różnych potrzebach treningowych, razem wychowanie szczeniaka, nauczycie psa chodzenia na luźnej smyczy, przywołania, rezygnacji, samoregulacji i innych przydatnych zachowań. Kinga pomoże urozmaicić psu czas, wesprze w rozwiązywaniu problemów domowych.
Kraków (cały), Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Węgrzce, Bibice, Zielonki, Boleń, Bosutów, Kończyce, Racibowice, Zastanów, Prusy.

Dobierz specjalistędo swoich potrzeb

PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ DANE KONTAKTOWE DO KONKRETNYCH SPECJALISTÓW I CENY.

 • Wychowanie szczeniaka: Aleksandra, Magda, Kinga, Nadia, Przemek, Kasia
 • Komendy spacerowe (przywołanie, luźna smycz, skupienie uwagi, budowanie relacji, rezygnacja itp.): Aleksandra, Magda, Kinga, Nadia, Przemek, Kasia
 • Terapia zachowań problemowych (agresja, lęki, fobie): Nadia, Magda, Przemek, Aleksandra, Kasia
 • Układanie kocio-psiej relacji: Kasia
 • Układanie dziecięco-psiej relacji: Aleksandra, Magda.
 • Układanie psio-psiej relacji: Nadia, Przemek, Magda, Aleksandra

DOJAZD

 • Dojeżdżamy do klientów na terenie Krakowa, Zabierzowa, Wieliczki – bezpłatnie.
 • Poza granicami tych obszarów doliczamy za dojazd 1 zł za km w obie strony.
0 +
Wychowaliśmy już ponad 10 000 psów!
0 +
Ponad 208 opinii!
0 +
Ponad 14 lat doświadczenia!

Spotkajmy się!

Na spotkaniu, nasz specjalista nauczy Cię, jak interpretować komunikację Twojego psa, stworzycie plan pracy z psem i określicie jego potrzeby i motywację. Następna część spotkania dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Twoich i Twojego psa.

Łączy Nas Miłość do Psów!

Warto umówić się na spotkanie i dowiedzieć się jak najwięcej o własnym psie. Pies jest skomplikowaną istotą społeczną, która potrzebuje zrozumienia i akceptacji bliskich. Dajmy razem psom szczęście!

Szkolenie Indywidualne

 • Poszerzanie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności z zakresu psiej psychologii, komunikacji i nauki i modyfikacji zachowań.
 • Rozpoczęcie szkolenia szczeniaka, plan dalszej pracy i socjalizacji.
 • Rozpoczęcie i zaplanowanie terapii zachowań – modyfikacji zachowań i nauki zachowań alternatywnych.
 • Indywidualne dobranie metod szkoleniowych.

DlaczegoMy?

OpinieO nas

Rafał S
Rafał S
2024-04-08
Polecam wszystkim przyszłym właścicielom szczeniaków psie przedszkole trenerzy pozwolą ci zrozumieć zachowanie twojego szczeniaka
Natalia Galus
Natalia Galus
2024-04-08
Bardzo długo szukałam Psiego Przedszkola z polecenia trafiłyśmy z Bellusia do PsiegoEksperta. Szczerze polecam, trenerzy pełni pasji i wiedzy. Świetnie spędzony czas. ❤️ dziękujemy bardzo i do zobaczenia na kolejnym kursie
Agata Peszek
Agata Peszek
2024-04-08
Skorzystaliśmy już z 2 kursów - psie przedszkole i psi fitness. Jesteśmy zachwyceni. Panie trenerki są przemiłe, kompetentne i chętne do odpowiadania i pomocy nawet w "najprostszych" problemach. Serdecznie polecamy - rodzice Eiry
Patrycja Jot
Patrycja Jot
2024-04-08
Zdecydowanie polecam szkolenie "kultura osobista", bardzo mi pomoglo w pracy nad moim psem i widać ogromny postęp w zachowaniu mojego psa, a ja nauczylam sie różnych technik na sytuacje awaryjne
Marta
Marta
2024-04-08
Skończyłyśmy właśnie Psie Przedszkole i jesteśmy zadowolone 🙂 odpowiednie podejście i praktyka do psów jak i opiekunów 🙂 polecamy !!
Wojciech Kadluczka
Wojciech Kadluczka
2024-04-08
Super szkoła, polecam, szkolenia na luzie, psy traktowane wzorowo
Anna Pająk
Anna Pająk
2024-04-07
Właśnie ukończyliśmy zajęcia z Kultury Osobistej prowadzone przez Nadię. Długo zastanawiałam się czy zajęcia dla mojego 6-letniego psiaka będą miały jakiś sens. Mają i to ogromny! Nauczyliśmy się wzajemnej komunikacji, Atos bardziej mi ufa i czuje się przy mnie o wiele pewniej, a ja wiem jakich sygnałów szukać u niego i jak mogę mu pomóc. Spacery z moim psem wyraźnie zmieniły się na lepsze! Grupy są niewielkie, a Nadii zawsze asystowali inni trenerzy / osoby z kursu trenerskiego, więc każdy psio-ludzki zespół dostawał dużo uwagi. Ogromna dbałość o to, żeby pieski czuły się komfortowo i na luzie. Jeśli ktokolwiek się jeszcze zastanawia - zachęcam i polecam, my z Atosem oceniamy kurs na 10/10 ❤️
Sylwia Kaleta
Sylwia Kaleta
2024-04-02
Nie znalazłam żadnej opinii o kursie w którym ja miałam okazję brać udział, po zebraniu odczuć znajomych biorących udział w kursie zdecydowałam się być „tą odważną” która napisze jak to wyglądało z naszej perspektywy. Oczywiście są też osoby zadowolone i zachęcam aby podzieliły się swoją perspektywą, ja reprezentuję tą grupę, która spodziewała się więcej. Ukończyłam Kurs Trenerski w szkole Psi Ekspert – i na jego temat się wypowiem.Jeżeli chcecie uzyskać gruntowną wiedzę „od podstaw” i nauczyć się pracy z klientem – znajdźcie inną szkołę. W PE pracy z klientem nie uświadczycie, a praca z psem… tylko, jeżeli przyprowadzicie swojego psiaka na zajęcia (a jako przyszły trener jednak chciałabym więcej popracować z różnymi psami oraz różnymi klientami – bo nie oszukujmy się, większą trudnością jest praca z człowiekiem niż z psiakiem jeżeli oczywiście mamy wiedzę na ten temat).Kurs ukończyłam ze skutkiem pozytywnym, jednak nie wiem czy jest się, czym chwalić – owszem, poznałam parę technik pracy, którymi wcześniej nie pracowałam – za to plusik (i dlatego 2 gwiazdki a nie 1). Jednak podejście do kursanta i to co szkoła obiecuje/wymaga jest nieadekwatne z wytycznymi.1. Błędy w materiałach, które zostały przekazane kursantom – wyłapywane przez samych kursantów 2. Nieścisłości w zadaniach/ćwiczeniach – prosi się kursantów o jedno, a wymaga drugiego 3. Nietrzymanie się umowy – np. obietnica pracy z psem fundacyjnym, jeżeli z jakiegoś powodu psiak, z którym się zapisaliśmy nie da rady przychodzić na zajęcia – gdy koleżanka miała taką sytuację zostało jej odmówione prawo do pracy z psiakiem fundacyjnym. Dodatkowo z jednej strony rozliczanie się „według umowy” (co dostaje osoba kończąca kurs), a z drugiej strony jej niedotrzymywanie (nie przekazanie wszystkich rzeczy zawartych w umowie) 4. Niejasne terminy – sławetne studium przypadku – należy je zaliczyć do końca terminu ujętego w umowie, jednak nigdzie nie został podany do publicznej wiadomości termin jego oceniania (który wynosi aż 3 tygodnie) – w związku z tym osoby, które przesłały je nieco później mogą potencjalnie być narażone na koszty – ponieważ planowane ocenianie studium wypada po terminie bezpłatnego zaliczania. 5. Długi czas oczekiwania na poprawienie ćwiczeń – nawet, jeżeli chcesz zaliczyć ćwiczenia wcześniej, aby gruntownie przygotować się do egzaminu i tak zostaną one ocenione około miesiąca wcześniej. 6. Brak szacunku dla kursantów – były dwie grupy jedna prowadzona przez Nadię i Magdę (do których nie mam zastrzeżeń, zajęcia które wyjątkowo one prowadziły bardzo mi się podobały), jednak grupa Soni i Kasi… Sonia nie potrafi kulturalnie dyskutować z osobami, które mają problem ze zrozumieniem tematu bądź się z nią nie zgadzają – od razu reaguje oburzeniem i tekstami w stylu „nie rozumiem jak możesz o to pytać”, „czy ty sama siebie słyszysz” – podczas gdy kursant/ka chce po prostu podyskutować i rozwiać swoje wątpliwości. 7. „Przytłaczanie” instruktorów przez Sonię – była znaczna różnica, w jakości zajęć gdzie Soni nie było w porównaniu do tych gdzie była lub przyszła w trakcie (niestety różnica wychodziła niekorzystnie dla zajęć w których brała udział Sonia) 8. Zbytnie skupianie się na pojedynczych osobach przez prowadzące (mogę się wypowiedzieć tylko o grupie Soni i Kasi) – duża część grupy pozostawała bez feedbacku. 9. Zmiana zasad w trakcie trwania kursu – jeden przykład to wspomniany pies fundacyjny, drugi przykład: obiecano, że będziemy mogli nagrywać psie interakcje do filmików na zaliczenie podczas zajęć z psiego przedszkola, czego nam następnie zabroniono, wytyczne do wspomnianego studium przypadku także były zmieniane w trakcie trwania kursu – w tym już po terminie darmowego zaliczania wszystkich części ćwiczeń.Rzadko publikuję swoje opinie, jednak w tym konkretnym przypadku – jeżeli zależy Wam na fajnym merytorycznym kursie trenerskim – rozejrzyjcie się za czymś innym.
Zofia Nowakowska
Zofia Nowakowska
2024-03-25
Skorzystaliśmy ze szkolenia indywidualnego z Olą, nakierowanego przede wszystkim na spacery, ale dowiedzieliśmy się sporo pożytecznych rzeczy w każdym zakresie wychowania psa. Ola jest przemiła oraz niesamowicie zaangażowana, posiada ogromną wiedzę w temacie oraz wielką cierpliwość. Chętnie wrócimy na kolejne szkolenie.

Jeśli masz wątpliwości jakie szkolenie wybrać, zadzwoń do Grzegorza Sławińskiego 786 267 670, poradzi Ci jakie szkolenie wybrać.

CENNIK

 • SZKOLENIE INDYWIDUALNE PIERWSZE SPOTKANIE kosztuje 330 zł,  szkolenie trwa około 2,5h, zawiera wywiad, diagnozę i trening z psem. Szkolenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb, środowiska i kondycji psycho-fizycznej psa. Po spotkaniu opiekunowie otrzymują podsumowanie i zalecenia przesyłane mailowo. Pierwsze szkolenie jest najdłuższe ponieważ wymaga przeprowadzenia wywiadu z opiekunami, poznania psa, jego środowiska życia i zaobserwowania strategii radzenia sobie psa i mechanizmów adaptacyjnych. Spotkanie jest tak przeprowadzone, by aktywizować w nim psa- kiedy to możliwe, następnie gdy pies odpoczywa, opiekunowie wraz z trenerem omawiają ważne tematy i planują treningi. 
 • SZKOLENIE INDYWIDUALNE KONTYNUACJA, czyli kolejne spotkanie/spotkania- treningi rozliczane są 150 zł za godzinę. Trening może być przeprowadzony na spacerze, w domu klienta lub w naszej szkole. Mamy możliwość dobrania odpowiedniego psa do interakcji z psem klientem, jeśli problemy dotyczą stosunku psa do innych psów. W naszej szkole trening jest przeprowadzany w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. 

SZKOLENIE INDYWIDUALNEpierwsze spotkanie

Indywidualnie możemy pracować z psami dorosłymi jak i szczeniakami. Treningi indywidualne to również szansa, na modyfikację zachowań psów, które przejawiają zachowania problematyczne i na obecnym etapie, nie mogą dołączyć do zajęć do grupowych.
Treningi indywidualne z behawiorystą umożliwiają zmianę zachowań jak i naukę nowych, alternatywnych.Takie spotkania są fantastycznym uzupełnieniem grupowych zajęć, a behawiorysta jest do wyłącznej dyspozycji opiekuna. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenie godziny (również inne godziny niż w grafiku).
Po spotkaniu wysyłamy obszerne materiały szkoleniowe na maila. Szkolenie zawiera wywiad, diagnozę i trening z psem. Szkolenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb, środowiska i kondycji psycho-fizycznej psa. Po spotkaniu opiekunowie otrzymują podsumowanie i zalecenia przesyłane mailowo. Pierwsze szkolenie jest najdłuższe ponieważ wymaga przeprowadzenia wywiadu z opiekunami, poznania psa, jego środowiska życia i zaobserwowania strategii radzenia sobie psa i mechanizmów adaptacyjnych. Spotkanie jest tak przeprowadzone, prowadzić trening z psem – kiedy to możliwe, następnie gdy pies odpoczywa, opiekunowie wraz z trenerem omawiają ważne tematy i planują treningi.

SZKOLENIE INDYWIDUALNEkontynuacja

Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście)- możecie skorzystać również z oferty Kontynuacja. To półtoragodzinny trening, w naszym Centrum Psiego Eksperta, który daje szansę na naukę, przepracowanie zachowań – ten czas do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.
Trening daje szansę na dalszą naukę, przepracowanie nowych zachowań, dodanie dodatkowych ćwiczeń- ten czas jest do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

SPACER SOCJALIZACYJNYkontynuacja

Jeśli skorzystaliście ze szklenia indywidualnego lub jesteście w trakcie szkolenia grupowego (lub je ukończyliście)- możecie skorzystać również z oferty Kontynuacja. To półtoragodzinny trening, w naszym Centrum Psiego Eksperta, który daje szansę na naukę, przepracowanie zachowań – ten czas do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.
Trening daje szansę na dalszą naukę, przepracowanie nowych zachowań, dodanie dodatkowych ćwiczeń- ten czas jest do Waszej dyspozycji, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

KONSULTACJAONLINE

Ta nowa usługa, jest odpowiedzią na potrzeby osób, w których mieście nie ma behawiorysty. Ten zawód jest nadal młody, a nowoczesne metody szkolenia psów, w których nie używa się presji psychicznej i fizycznej są nadal rzadkością w Polsce, a szczególnie w mniejszych miastach. Taka konsultacja nie daje takich efektów pracy jak bezpośrednia praca z psem, ale pozwala zdiagnozować źródło problemu, stworzyć plan pracy i dać podstawy szkoleniowe opiekunom do nauki własnego psa.
Przed konsultacją przygotuj listę pytań i oczekiwań do behawiorysty.
Wybierz wygodne miejsce do rozmowy i czekaj na kontakt behawiorysty w umówionym terminie.