Kontakt

Szukasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania?

Skontaktuj sięz nami

Jeśli chcesz nas o coś zapytać, sprawdź stronę, z najczęściej zadawanymi pytaniami, kliknij poniżej:

ADRESPSIEGO ESKPERTA

CENTRUM SZKOLENIOWE PSI EKSPERT, ZNAJDUJE SIĘ:
NA ULICY OSSOWSKIEGO 4,
W KRAKOWIE, (3 MIN OD BONARKI)
TEL: 786267670, email: info@psi-ekspert.pl

MAMY WŁASNY, OGRODZONY TEREN, Z NAMIOTAMI CAŁOROCZNYMI, TOREM PRZESZKÓD, BASENAMI DLA PSÓW I INNYMI PSIMI ATRAKCJAMI!

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTÓW, NA TERENIE KRAKOWA, ZABIERZOWA I WIELICZKI – BEZPŁATNIE. POZA WYMIENIONYMI OBSZARAMI (PONIŻEJ), DOLICZAMY ZA DOJAZD 1 ZŁ ZA KM W OBIE STRONY.

Dane firmy

PSI EKSPERT Sonia Maciuszek
Ulica Ossowskiego 4, 30-656 Kraków
NIP 734 333 45 37 
NUMER RACHUNKU 61 2490 0005 0000 4530 9816 3566

Jesteśmy Instytucją Szkoleniową. Możesz ubiegać się o dofinansowanie naszych kursów w Urzędzie Pracy! Wielu naszych kursantów w pełni refinansowała nasz kurs zawodowy Trener szkolenia psów!

Instytucja szkoleniowa, jest wpisana do:
Rejestru Instytucji Szkoleniowych

pod numerem ewidencyjnym: 2.12/00163/2021

Magdalena
Krzysztoporska

Trener szkolenia psów.

Ma duże doświadczenie w pracy z rasami myśliwskimi. Sprawi, że spacer będzie przyjemną i ciekawą częścią dnia. Nauczy Ciebie i psa przydatnych zachowań spacerowych, luźnej smyczy, rezygnacji, samoregulacji i świetnego przywołania. Magda pracuje indywidualnie ze szczeniakami, pomoże też w wychowaniu starszego pieska i psa seniora. Magda fascynuje się psimi emocjami i psią psychiką, przybliży Ci tajniki komunikacji i treningu, który buduje motywację psa i głęboką relację z opiekunem.

Aleksandra
Michalska

Trener szkolenia psów.

Ola prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w naszej szkole. Pracuje z psami w każdym wieku. Ola jest behawiorystką i trenerem psów.
Pomoże Wam w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem.Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.
Ola prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w naszej szkole. Pracuje z psami w każdym wieku. Pomoże zrozumieć źródła problemów i stworzy wspólnie z Wami plan pracy, dzięki któremu modyfikacja zachowań będzie możliwa. Razem nauczycie psa chodzenia na luźnej smyczy, przywołania, rezygnacji i innych przydatnych zachowań na spacerze.

Nadia
Mikołajczyk

Behawiorysta, trener szkolenia psów.

Nadia, behawiorystka, trener psów. Ma duże doświadczenie w pracy z psami problemowymi: reaktywnymi, lękowymi, agresywnymi. Pomoże w wychowaniu szczeniaka, doradzi jak pracować z psem dorosłym i seniorem. Przybliży Ci psią komunikację i wpłynie pozytywnie na Twoją relację z psem.

Przemysław
Kwaśniewski

Trener szkolenia psów

W pracy z psami Przemek kieruje się zasadą „od emocji do zachowania”. Celem Przemka jest skupienie uwagi opiekuna na komunikacji psa, na nauce dialogu, celem zbudowania trwałej i zdrowej relację. W swojej pracy sięga także po techniki masażu TTouch, które wspomagają pracę z psem oraz służą wzmocnieniu relacji z psem.Przemek pomoże w wychowaniu szczeniaka oraz psa starszego.
Przybliży tajniki treningu przywołania, rezygnacji, luźnej smyczy oraz innych przydatnych zachowań w życiu codziennym z psem.Przemek pracuje z psami agresywnymi i lękowymi, tak by pomóc im wypracować inne strategię radzenia sobie trudnymi sytuacjami. Dodatkowo na spacerach nauczy Was proaktywnego podejścia, tak bardzo ważnego i przydatnego dla psów o dużej lękliwości i wrażliwości.

Katarzyna
Staszyńska

Trener szkolenia psów, koci behawiorysta.

Kasia jest trenerem szkolenia psów i kocim behawiorystą, udziela również porad online. Zajmuje się wychowaniem szczeniaków- dzięki niej Twoje życie i życie szczeniaka będzie przyjemniejsze i zbudowane na przyjacielskiej relacji. Poćwiczycie razem z psem komendy spacerowe takie jak chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie, pozostawanie w miejscu, autokontrolę, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad motywacją psa.

Kasia pomaga również w układaniu relacji kocio-psich. Pomaga w trybie w psich i kocich tematach również w trybie online klientom, którzy nie mogą spotkać się bezpośrednio.

Kinga
Kindlarska

Trener szkolenia psów, Pet sitter.

Kinga od wielu lat pracuje jako trener psów, prowadząc również szkolenia grupowe w naszej szkole. Kinga pracuje indywidualnie ze szczeniakami, pomoże też w wychowaniu starszego pieska, ma duże doświadczenie w pracy z psami seniorami. Razem nauczycie psa chodzenia na luźnej smyczy, przywołania, rezygnacji i innych przydatnych zachowań na spacerze. Kinga pomoże urozmaicić psu czas, wesprze w rozwiązywaniu problemów domowych.

Grzegorz
Sławiński

Właściciel firmy, informacje ogólne o szkoleniach

Sonia
Maciuszek

Właścicielka firmy, behawiorystka, trener psów

Kursy instruktorskie, trenerskie, warsztaty, castingi, reklamy, programy telewizyjne, eventy.

Kinga
Maciuszek

Administrator szkoleń

Szkolenia grupowe, psiego przedszkola, warsztaty:

Kursy na: trenera, behawiorystę psów, instruktora:

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś, o szkoleniu grupowym lub chcesz zapisać psa, na szkolenie, przejdź na stronę:

Informacje o cenach i rodzajach szkoleń indywidualnych:

Aktualne terminy kursówi oraz ich ceny, znajdują się tutaj:

SZKOLENIA INDYWIDUALNE, UMÓW SIĘ BEZPOŚREDNIO Z BEHAWIORYSTKAMI, TRENERKAMI U SIEBIE W DOMU LUB W NASZEJ SZKOLE.
Jeśli masz wątpliwości jakie szkolenie wybrać, zadzwoń do Grzegorza 786 267 670
BEZPŁATNY DOJAZD TRENEREK, ODBYWA SIĘ ZGODNIE Z PONIŻSZYMI LOKALIZACJAMI. W INNYM WYPADKU NALICZANA JEST DOPŁATA: 2 ZŁ ZA KM W OBIE STRONY.