0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

Mobilny sklepik z przysmakami dla psów

Świeżo wypiekane i ręcznie robione ciasteczka, lody, to tylko część asortymentu w  mobilnym sklepie z przysmakami dla psów. […]

Świeżo wypiekane i ręcznie robione ciasteczka, lody, to tylko część asortymentu w  mobilnym sklepie z przysmakami dla psów. Fido To Go – został założony przez Tracy Werrner i Donne Santucci, które połączyła pasja i doświadczenia w branży pielęgnacji zwierząt domowych. Założycielki skomponowały pozbawione szkodliwych substancji menu dla czworonogów i postanowiły sprzedawać je tam gdzie psy spacerują razem z właścicielami. Ciężarówka Fido to Go,  działa w chicagowskich psich parkach i na plażach. Podoba Wam się ten pomysł? Czekamy na polską edycję?

Fido dostarcza również na zamówienie, psi katering na przyjęcia. Firma zamówię się także organizacją psich imprez, zapewnia na nich rozrywkę, gry,  zabawy, poczęstunek- a wszytko dostosowane do psich preferencji. Fido zorganizuje również sesję fotograficzną, psie wakacje, urodziny, przygotuje specjalnie na zamówienie rękodzieło dla pupila. Podoba Wam się ten pomysł? Czekamy na polską edycję?

chevron-down