0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

Psi Ekspert na planie reklamy Ford Transit

Profesjonalnie przygotowujemy zwierzęta do odgrywanych ról, dostarczamy je na plan filmowy/zdjęciowy, opiekujemy się nimi na […]

Profesjonalnie przygotowujemy zwierzęta do odgrywanych ról, dostarczamy je na plan filmowy/zdjęciowy, opiekujemy się nimi na planie i koordynujemy ich pracę.

Dzięki naszemu doświadczeniu praca ze zwierzętami przebiega płynnie bezpiecznie i bezproblemowo. Dlatego do współpracy zaprosiła nas marka FORD, dla której mieliśmy zrealizować międzynarodowe zlecenie . W castingu wzięło udział około 200 psów!!! Casting wygrały między innymi Papillon, Mops, Amstaff ( moja Pigi!!), Dog niemiecki, Hart afgański, Cavalier King Charles Spaniel, Grzywacz chiński, Basset Hound, Yorkshire Terrier, Maltańczyk.

Psy, oprócz tego, że musiały spełniać wytyczne producentów pod względem rasy i wyglądu, musiały mieć również predyspozycje psychiczne- ostatecznie w reklamie uczestniczyło 16 psów! Psy miały być prowadzone przez jednego aktora na smyczy, na obrotowej platformie, obok reklamowanego Forda Transit. Obrotowa platforma została specjalnie zbudowana na potrzeby reklamy w kosmicznym Alvernia Studios. W kolejnym ujęciu, psy miały ukryć się w samochodzie i wyjść z niego na komendę. Reklama była kręcona w technologi 360 stopni, czyli kamery były rozstawione dookoła zbudowanej sceny, a kilkudziesięciu osobowa ekipa filmowa, w tym nasza behawiorystka Sonia Maciuszek, ukrywali się za specjalnie do tego zbudowanej ścianie. Wydawanie komend psom było niemożliwe, poniewż na planie musiała być absolutna cisza.

chevron-down