0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

REKLAMA Z KRYSTYNĄ CZUBÓWNĄ

Ostatnio mieliśmy przyjemność współpracować z dziennikarką Krystyną Czubówną, która znana jest głownie z komentowania […]

Ostatnio mieliśmy przyjemność współpracować z dziennikarką Krystyną Czubówną, która znana jest głownie z komentowania programów przyrodniczych. Czyta również dla Tvn Style, Planete i współpracuje z Polskim Radiem. Krystyna Czubówna obecnie promuje kampanię 40+, w której zachęca do badania wzroku osoby w tym wieku. Reklamuje również szkła progresywne. W związku z tymi akcjami zostaliśmy zaproszeni do współpracy. Nasza agencja castingowa miała przeprowadzić casting na kota rasy szkocki zwisłouchy i psa rasy welsh corgi.

Znaleźliśmy odpowiedniego kota i przygotowaliśmy go do wykonania scen, które polegały na tym, że kot miał być głaskany i przytulany przez Krystynę Czubównę w różnych sceneriach. Kot o imieniu Yuma sprawdził się świetnie w tych sytuacjach, towarzyszyła mu również jego opiekunka. Działaliśmy i zaczarowaliśmy na planie tak, żeby kot czuł się bardzo komfortowo.

Kolejny aktor, którego wybraliśmy, welsh corgi o imieniu Korek miał za zadanie towarzyszyć Pani Krystynie w prostych czynnościach. Pies również bardzo dobrze się odnalazł i zaprzyjaźnił z Panią Krystyną, która bardzo przyjaźnie odnosiła się do zwierząt i stosowała się do wszystkich wskazówek, które otrzymała od naszego trenera odpowiedzialnego za pracę zwierząt na planie filmowym.

Cała ekipa była niezwykle pomocna, przestrzegała wszystkich próśb, które miały zagwarantować jak najbardziej komfortową pracę zwierzakom.

chevron-down