0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

Spacery socjalizacyjny Psim Ekspercie

Ta opcja jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy kiedykolwiek korzystali z naszych usług. To mogło być szkolenie grupowe 5 lat temu, szkolenie indywidulane tydzień temu. Ważne jest to, aby opiekun był zaznajomiona z naszymi metodami szkolenia. Spacer socjalizacyjny to najczęściej godzinne spotkanie we wcześniej ustalonym miejscu- to mogą być łąki, parki, nasza szkoła. 

Spacery socjalizacyjne to świetna opcja na szlifowanie umiejętności społecznych po naszych szkoleniach grupowych i po szkoleniach indywidualnych. Grupy 2, 3 pieskowe pozwalają na aranżowanie różnych sytuacji społecznych a następnie pracę nad korzystnymi strategiami radzenia sobie.

Spacer socjalizacyjny to specjalna oferta dla grup 2-3 psów.

Na tych zajęciach dowiesz się jak uczyć psa radzenia sobie z obecnością innych psów, jak go wspierać i złapać z nim lepszy kontakt. Podczas spotkań zwracamy szczególną uwagę na budowanie opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku relacji pies-opiekun. Chcemy pokazać opiekunom, jak stać się nauczycielem dla swojego psa, modelować jego zachowania, oswajać go z różnymi sytuacjami spacerowymi. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zbudować u psa poczucie bezpieczeństwa w obecności innych psów, stać się dla niego źródłem informacji i wsparcia, nauczyć go spokojniejszego podejścia (lub odejścia!) od innych psów – są to zajęcia dla Ciebie! 

Dystans między psami na zajęciach jest dostosowywany do potrzeb uczestników. Praca z psami zaczyna się w większej odległości od siebie, aby zapewnić im jak największy komfort psychiczny i budować poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad sytuacją

Spacery socjalizacyjne! Ćwiczymy: 

  • praktyczne zachowania i hasła, pomagające w trudnych sytuacjach, 
  • samodzielną regulację emocjonalną u psa, 
  • rezygnowanie z psów, umiejętność odejścia, 
  • umiejętność radzenia sobie z obecnością innych psów, bez konieczności podejścia do nich, 
  • modelowanie interakcji między psami,
  • złapanie kontaktu i harmonizowanie ze swoim psem na spacerze.

Jeśli jesteście zainteresowani, skontaktujcie się z Nadią Mikołajczyk:

536 456 932
nadia@psi-ekspert.pl

 

chevron-down