0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

Dla telewizji Polsat przygotowaliśmy pieski do programu “Super Pies”

Dla telewizji Polsat przygotowaliśmy pieski do programu “Super Pies”

Dla telewizji Polsat, zrealizowaliśmy zlecenie na 9 psów, do czołówki programu telewizyjnego „Super Pies”.

Przeprowadziliśmy casting na 9 piesków, przygotowaliśmy je do odgrywanych ról- zgodnie ze scenariuszem. Następnie przetransportowaliśmy psiaki wraz z ich opiekunami i koordynowaliśmy pracę psich aktorów, zgodnie z zaleceniami reżyserów i producentów.

Pierwszy etap pracy, polegał na wybraniu piesków z naszej bazy Agencji Castingowej Psi Ekspert, zgodnie z wymaganiami wglądowymi producentów i dwóch reżyserów. Wybraliśmy wspólnie kilkanaście piesków. Następnie zorganizowaliśmy kilka spotkań mających na celu wyłonienie piesków, które sprostają wyzwaniom, jakie zostały dla nich przewidziane na planie zdjęciowym. Testy psychologiczne pomyślnie przeszło 9 psów. Zorganizowaliśmy wyjazd dla piesków i opiekunów do Warszawy, a następnie rozpoczęliśmy pracę, w specjalnie dobranym dla psów studio filmowym.

Wspaniale współpracowało nam się z ekipą filmową. Aneta Awtoniuk behawiorystka znana również z programu „Misja Pies”, który współprowadziła z Joanną Krupą -ułatwiała pracę na planie, filmowym. Nasze psy wystąpiły w czołówce programu „Super Pies”, prowadzonego, właśnie przez behawiorystkę Anetę Awtoniuk, która to pomaga na antenie programu rozwiązywać problemy z zachowaniem opiekunów.

Praca na planie była dla psiaków radosną przygodą, a to dzięki zaangażowaniu ekipy z Psiego Eksperta i kilku opiekunów, którzy wybrali się z nami na te wycieczkę. „To dla nas priorytet- zwierzęta na planie mają czuć się komfortowo, a zadania, które mają wykonać przez kamerą i aparatem, mają być przyjemną zabawą”- mówi Sonia Maciuszek, behawiorystka , główny koordynator pracy psów na planach zdjęciowych. Każdy pies był pod opieką swojego prawnego opiekuna lub Asystenta Psiego Eksperta. Osoby, które pierwszy raz były na planie filmowym, stwierdziły, że będzie to niezapomniana przygoda. A pieski- zintegrowały się, zaprzyjaźniły i do dzisiejszego dnia, spotykają się na wspólnych spacerach.

Dziękujemy ekipie Psiego Eksperta, opiekunom i Psim Aktorom. W nagraniu wzięły udział:

  • Golden Retriever ADELA,
  • Dog Niemiecki CHANEL,
  • Border Collie LUPO,
  • Pudel Toy Red ZUZIA,
  • Owczarek Niemiecki  LEON,
  • Bichon Frise LUNA,
  • Terier Irlandzki JOZIN,
  • Welsh Corgi LACZEK,
  • Cavalier King Charles Spaniel BENIA

A oto filmik z tego wydarzenia

Sonia Maciuszek, behawiorysta psów i kotów, trener szkolenia psów

chevron-down