0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

ZBUDUJ BEZPIECZNĄ PRZYSTAŃ

ZBUDUJ BEZPIECZNĄ PRZYSTAŃ

  • Zamień ulubione miejsce swojego psa w bezpieczną przystań, dodaj wygodne koce, wybierz rozmiar posłania, na którym pies naprawdę może się wyciągnąć!
  • Buduj pozytywne skojarzenia z przestrzenią, oferując swojemu psu rzeczy, które lubi, takie jak twarde naturalne gryzaki, kong, tacki do wylizywania.
  • Nagradzaj psa za to, że przebywa na tym legowisku, wyłapuj takie sytuacje i oferuje mu coś wyjątkowego.
  • Bezpieczna przystań to przestrzeń, która jest naznaczona społecznym kontaktem. Nie chodzi o to, że pies ma tam zawsze samodzielnie spędzaj czas.MY możemy się do niego dołączyć, możemy usiąść obok i zapytać się go czy chce dotyku, najbardziej rekomendowany jest delikatny masaż. Ważne jest to, żebyśmy psa nie wybijali z przebywania w relaksie w tej przestrzeni, żebyśmy go nie nakręcali. Byłoby wspaniale gdybyśmy mogli zaoferować psu rozluźniający masaż. Możemy mówić do psa czule wtedy kiedy leży, odpoczywa. To ważne żeby ta przestrzeń nie kojarzyła się z izolacją, a po prostu z czymś przyjemnym na wielu płaszczyznach.
  • Niezależnie od tego czy bezpieczną przestrzenią jest posłanie psa, nasz fotel, kanapa, czy kennel- nigdy nie możemy tej przestrzeni używać do tego aby ukarać psa , jeśli pies coś “źle zrobił “nie powinien słyszeć” idź na miejsce!:. 
  • Jeśli Twój Pies dostanie coś pysznego i dużego, to pierwsze co powinno mu przyjść do głowy, to zabranie tego do bezpiecznej przystani. Odchodzenie ze zdobyczą od rodziny, stada, jest jednym z ostatnich elementów łańcucha łowieckiego. Prawie na samym końcu polowania pojawia się konsumpcja w bezpiecznej przestrzeni. 
chevron-down