0
0.00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

PsiEkspert

Każdego psa powinno się szkolić

Zastanawiacie się dlaczego  pies zachowuje się w określony sposób? Miłą odmianą byłoby odzyskanie kontroli nad własnym domem, […]

Zastanawiacie się dlaczego  pies zachowuje się w określony sposób?

Szkolenie grupowe psów

Miłą odmianą byłoby odzyskanie kontroli nad własnym domem, nie szarpanie się z psem na spacerze, eleganckie zachowanie wobec innych psów i ludzi? Być może macie psa, który ciągle się boi, nie chce wchodzić w żadne relacje lub unika konkretnej sytuacji, przedmiotu czy osoby? A może chcielibyście mieć pewność, że miły szczeniaczek, wyrośnie na posłusznego, spokojnego przyjaciela?

Te i wiele innych psich problemów można rozwiązać, dzięki stosowaniu prostych metod, opartych na psychologii behawioralnej, psychologii systemowej i psiej psychologi. Konsekwencja, cierpliwość i zaangażowanie opiekunów, to najważniejsze elementy zrównoważonej relacji z psem, dlatego najwięcej czasu poświęcamy na wspólny trening z opiekunami, którzy uczą się, jak reagować  w sposób zrozumiały dla psa i jak dawać psu wskazówki, dotyczące tego czego oczekujemy.

Dzięki nabytej wiedzy i umiejętnością podczas szkoleń:

Szkolenie indywidualne może być jednorazowe, nie zobowiązuje do dalszego korzystania z naszych usług. Spotkanie może być również  początkiem terapii zachowań zgodnie z ustalonym na pierwszym spotkaniu planem pracy. Pierwsze spotkanie to również fantastyczny początek szkolenia grupowego. Już na pierwszym spotkaniu zostaną dobrane i zademonstrowane metody pracy, mające na celu zmianę zachowań i realizację Waszych oczekiwań

  • Dowiecie się jakie są prawdziwe potrzeby Waszego psa i jak je realizować by pies był szczęśliwy i nie sprawiał Wam kłopotów.
  • Rozwiniecie umiejętności komunikowania się ze swoim psem i formułowania jasnych oczekiwań.
  • Nauczycie się jak motywować swojego psa, by z przyjemnością wykonywał Wasze polecenia.
  • Dowiecie się jak zorganizować psu dzień, w zależności od czasu jaki chcecie przeznaczyć dla psa.
  • Zdobędziecie podstawową wiedze z zakresu psiej dietetyki.
  • Dowiecie się jak wychowywać szczeniaka, by wyrósł na spokojnego i szczęśliwego psa, nie sprawiającego problemów.
  • Nauczycie się jak rozwiązywać problemy z zachowaniem, te które już się pojawiają u Waszego psa lub takie które mogą się jeszcze pojawić.
  • Uzyskacie odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań. Odpowiedzi, które usłyszycie, będą oparte na najnowszych doniesieniach naukowych, dlatego możecie zweryfikować swoją obecną wiedzę, jak i informacje z książek, forów, czy programów telewizyjnych, co do których macie pytania i wątpliwości.
Jak szkolić swojego psa?
Grupowe szkolenie psów w Krakowie

Natomiast szkolenia grupowe szczeniakówszkolenia psich nastolatkówszkolenia dorosłych psówaktywnych piesków psich seniorów – dają możliwość pracy nad zachowaniami problemowymi, socjalizacją, resocjalizacją, nauką komend.

Szkolenia grupowe rozpoczynają się od spotkania teoretycznego – na którym oprócz teorii, w zależności od oczekiwań i potrzeb opiekunów ustalamy plan pracy i terminy spotkań w terenie, gzie szkolimy psy w wielu ciekawych miejscach, jak również prowadzimy warsztat z tropienia. Na szkolenia grupowe zapraszamy całe rodziny, przyjaciół, tak by jak największą ilość osób nauczyła się szkolić pieska, jak również po to by szerzyć naszą misję szkolenia psów, bez użycia korekt, przemocy psychicznej, presji, kolczatek, łańcuszków, obroży zaciskowych, obroży elektrycznych i innych narzędzi tortur. Wiemy jak szkolić psy łagodnie i humanitarnie.

Zapraszam do kontaktu

Sonia MaciuszekCertyfikowany behawiorysta zwierząt domowych, specjalizacja z psów i kotów, trener psów, praktyka od 2010 rokuBrytyjska licencja Centre of Applied Pet Ethology (COAPE)

chevron-down